Mistrzostwa Świata - Plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser147486
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser147486

Guest
Tutaj macie "drzewko" mistrzostw:
qasfayyhwfefdzuupxwcfdckscznhbzycfvjdrrxjypllhknddlrpcwmyhmyzlavggdydlqxgyshoqzkrljdpijzijlvesyyytfe

Do drugiego etapu automatycznie awansowała Rumunia, zapewne jest to związane z tym, że w zeszłym roku to oni wygrali.

Swoje pierwsze mecze wygrała już Hiszpania:
vtfqacmsalnkjqaswcjdficybdbqziyrtyyyzisgkihrowgnhhfplexqkdszylbadptpsctxtqwvzvgmhucrasbitbiofahlxfrl


Oraz Wielka Brytania:
rsdyiuenktufhgeixbaxhenujhpwrjcafqcufnchkafhknxhhcqfgycknqdzmortkrebqcnsnyqwdhmyusojgmvzrakrxyhymooa


Aktualnie trwa mecz Słowenii z Brazylią
ivmdrwiqsjvxvsuotbrplkcuhixcbsvfdfnktnylgdawgbpbvljraehwkkjknlorrarsmheansdfhbxahhaghlncafnicpbssmfo


Dostęp gościnny:
https://ts4.tribalwarsmasters.net/guest.php?screen=ranking&mode=player




Zapraszam zatem do obserwowania i komentowania tegorocznych mistrzostw :)


Edit:
Brazylijczycy już wygrywają :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.048
Skład na kolejną liczbę by wam się przydał z lesiem i danielkiem

--------------------------------------------------------------

ceiter kto Ci wlepił katasy, musze go koniecznie poznać :D
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
po 2 godzinach gry i około 5 minutach pierwsza strata wioski przez turków i to praktycznie zakończyło im grę bo 20 minut później zostało im 5 graczy:)
 
Wynik reakcji
6.752
Skład na kolejną liczbę by wam się przydał z lesiem i danielkiem

--------------------------------------------------------------

ceiter kto Ci wlepił katasy, musze go koniecznie poznać :D

5 turkow .... z 25 koszki do 5 a o eku i zagrodzie nie wspomne.. ;p
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
537
Moja wioska również zniszczona.
No ale się odkuliśmy:)
taktyka wypaliła:)
 

DeletedUser147486

Guest
Statystyki indywidualne to tylko i wyłącznie puste statystyki, liczy się drużyna.
Zbychu i Ceiter oberwali, a w tym czasie Turcy potracili większość offików + nie farmili = ja w tym czasie zamiast farmić po 4-6 LK i mieć puste farmy farmiłem po 15LK i miałem pełne :)
Mieliśmy w ofensywie ogromną przewagę gdy zaczęło się przejmowanie, a Turcy mieli bardzo mało defa, ja w sumie miałem takie straty po przejęciu pierwszej wsi, że przy przejmowaniu kolejnej już miałem prawie wszystko odbudowane :)
Nawet jakby w magiczny sposób wyczarowaliby sobie 10-20k defa to nie wiem czy by to im pomogło, bo keymil offika odbudował, a murus też coś tam szalał :p

Zabawnie było jak się niektórzy wystraszyli. Poleciało we mnie 8 ataków dogranych w 1 sekundę, ataki przeszły, a ja "O niee...!", wszyscy przestraszeni, ze mi coś offika ubili, a ja nagle "Przez minutę zapomniałem offika do rekrutacji wkładać :/"
:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry