Mistrz Painta vs Ceiter

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser150331
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?

  • Mistrz Painta

    Głosy: 7 41,2%
  • ceiter

    Głosy: 7 41,2%
  • Remis

    Głosy: 3 17,6%
  • Zostaną złamane zasady pojedynku

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser150331

Guest
Krótko zwięźle i na temat.

kiedys razem teraz na siebie :)

powod? ulubieniec egusia ,kozaczek w buzi a atakuje w 4 , sojuszołamacz , zobaczymy jak sobie poradzisz 1v1 bo na razie to tylko sojusz z całym światem i przejmowanie lamusów.

i chyba nie musze mówić że nie ma nasylania na mnie twoich kolegow , bo juz verum pokazal ze to umie ;)

nagroda:100pp
limit fejków-6
max grubasy 3
limit ataków 10
zaczynamy walke jeśli obie strony będą mieli 12k woja i 3 grube w zagrodzie (nigdy nie wiadomo co stanie sie po drodze),udowadniamy to rapkiem przeslanym do sedziego.

1 sędzia który rozpocznie pojedynek .

wszelkie zlamanie zasad skutkuje walkowerem dla rywala.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
Jesli obie strony beda mialy ?:) zartujesz ? Deffiarze beda i lecimy.

pojedynek ma wyłonić lepszego gracza 1v1 a nie lepszego klepacza wioski i offa :)
dużo zależeć będzie od okolicy , trzeba pokazać coś lepszego niż wyklepanie offa i jazda :)

i nie wiem w czym twoje zdziwienie ale tak wlaśnie odbywaly sie wszystkie pojedynki , tylko wy zmieniliscie zasady , zapoznaj się prosze z pierwszymi postami pojedynkow :)
 

DeletedUser150331

Guest
Klepanie offa to sa umiejetnosci :) Jesli ich nie potrafisz to nie graj.

Umiejętności? Jakie się pytam? To że masz bota i farmisz na bocie , to jest dla Ciebie umiejętnośc? Nie interesuje mnie twoja teza ,walczymy tak jak było to kiedyś napisane nie wiem skąd się urwałeś ale tutaj jest ponad 100 postów na takich zasadach http://forum.plemiona.pl/showthread.php?99462-Pedro-vs-maro95k jeden przypadkowy .Proszę cofnij się wstecz i zobacz jak powinno się walczyć 1v1 ,jeśli nie umiesz walczyć na takich zasadach jakie zostały przyjęte przez reszte graczy i każdy nowy pojedynek obowiązywał na 12-16k miejsca w zagrodzie i 2 graczy musi mieć tyle wojska by rozpoczac pojedynek , czyżbys się bał gracz taktycznie?

--------------------------------------------------------------

Dokładnie. Myślę tak samo jak Ceiter

Niestety teraz na SP jest coś takiego jak "boty" i każdy noname umie klepać offa , niestety na tym się to kończy :)
 
Wynik reakcji
6.795
Bota ?;) To jest AF sam go masz tez, placz wiecej dziecinko, nie mam zamiaru tak grac :) Albo gramy,ze 16k wojska rozpoczyna pojedynek albo nie gramy. Proste? Proste.

I tak w ogole kiedy ja sojka zlamalem ?:) Oj, pisz wiecej takich baaajek! ;]
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser150331

Guest
Bota ?;) To jest AF sam go masz tez, placz wiecej dziecinko, nie mam zamiaru tak grac :) Albo gramy,ze 16k wojska rozpoczyna pojedynek albo nie gramy. Proste? Proste.

I tak w ogole kiedy ja sojka zlamalem ?:) Oj, pisz wiecej takich baaajek! ;]

może być też 16 mi to obojetne , jednak i tak nie ma dzielenia offa wiec nie rozumiem aluzji ;)
 

DeletedUser180900

Guest
Ciekawe było ale taraz widzę że ceiter boi się Mistrza Painta
 

DeletedUser162404

Guest
Ciekawy jestem ktory wygra.
Jednego i drugiego lubie.Chociaz ceiter to fan biebera:D
 

DeletedUser162819

Guest
pojedynek ma wyłonić lepszego gracza 1v1 a nie lepszego klepacza wioski i offa :)
dużo zależeć będzie od okolicy , trzeba pokazać coś lepszego niż wyklepanie offa i jazda :)

i nie wiem w czym twoje zdziwienie ale tak wlaśnie odbywaly sie wszystkie pojedynki , tylko wy zmieniliscie zasady , zapoznaj się prosze z pierwszymi postami pojedynkow :)

Pierwszy pojedynek był mój i Nitra i dopiero potem założono dział pojedynki ;)
I już wtedy graliśmy ,że można atakować jak się ma określoną ilość jednostek,a nie jak będą tyle miały dwie strony.

To tylko tak dla sprostowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry