Mieszkańcy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16193
  • Data rozpoczęcia

Pomys

  • jest dobry

    Głosy: 8 17,0%
  • wymaga poprawek

    Głosy: 9 19,1%
  • zły

    Głosy: 30 63,8%

  • W sumie głosujących
    47
Status
Zamknięty.

DeletedUser16193

Guest
Mam taki oto pomysł.Przejmować możemy tylko wioski które są na mapie,i musimy o nie walczyć(niektóre).Moze by zrobił coś w stulu mieszkańców,że oni by budowali wioski na pustych polach.Byli by drodzy,ale i opłacali.Trzeba by było mieć 1 mieszkańc żeby powstała taka wioska.

Ceny mieszkańców(Produkcja w Pałacu),(liczba punktów w wiosce zależy od ilości surowców przeznaczonych na to)
1 stopień wioski:500pkt
200 000 każdego surowca wydanych na mieszkańca
2 stopień wioski:1000pkt
300 000 każdego surowca wydanych na mieszkańca
3 stopień wioski:1500pkt
400 000 każdego surowca wydanych na mieszkańca
4 stopień wioski:2000pkt
500 000 każdego surowca(Trzeba gromadzić w spichlerzu,w specialnej zakładce)wydanych na mieszkańca

Maksimum mieszkańcó to 5 dla każdej wioski.Wymogi budynkowe takie jak dla szlachcica.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mieszkańcy

pomysł głupi bo wszyscy by budowali wioski zamiast ich przejmować....niech zostanie tak jak jest....:);)
 

DeletedUser17455

Guest
Odp: Mieszkańcy

według mnie ten pomysł nie jest taki zły tylko co z miejscem na mapie jak kazdy bedzie ich robil to zabraknie miejsca na mapie gra moze stać sie za prosta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mieszkańcy

Tak,jeszcze chłopi,mieszczaństwo które buduje 10 wiosek za durne i jak łatwe do zdobycia surowce...

I może jeszcze Polskie Zakłady Budowlane,gdzie będzie 20 + wiosek gratis,oczywiście za małe surowce,no gdzie,bo nie sztuka przejąć wioskę,tylko wydawać surowce.


Odpowiedź :

Nie.


Pytanie:

Piłeś coś? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mieszkańcy

nie taki zły bo jak się przejmuje to się traci wojo potem ma się na pieńku z plemieniem jak kogoś się przejmuje to błaga o litość i tak dalej po zatym można by dłużej grać

Głosujem trzeba dopracować:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser17949

Guest
Odp: Mieszkańcy

A więc tak moje zastrzeżenia to tego pomysłu to:

1) Pomysł całkowicie zkopiowany z Traviana bo tam już tak jest że można przejmować puste ziemie.
2) To byłoby nie fer bo każdy by mógł sobie wybrać miejsce dla wioski a tak to nie.
3) Najpierw przemyśl pomysł a później pisz.:rolleyes:
 

DeletedUser17949

Guest
Odp: Mieszkańcy

A więc tak moje zastrzeżenia to tego pomysłu to:

2) To byłoby nie fer bo każdy by mógł sobie wybrać miejsce dla wioski a tak to nie.

O co w tym chodzi???:confused:


A więc tak ppodaje przykład:
Chcesz sobie zrobić wioske koło swojej farmy by ją częściej i szybcie farmić... no tak ale w jej okolicy nie ma wiosek innych ludzi którym moglibyśmy przejąć wioske. A jeśliby było możliwie wybudowanie takiej jednoski to budujemy go i "kolonizujemy" wioske o jedno pole od niego i farmimy :D:D
 

DeletedUser7118

Guest
Odp: Mieszkańcy

Widać że propozycja z Traviana. Otóż ten "Mieszkaniec" jest odpowiednikiem Osadnika z Traviana. A wtedy nikt by wiosek nie zajmował. I inni byli by spokojni o swoje wioski. Proponuje nie "centralnie" zgapiać pomysłów z gier takich jak Travian, Ogame itp. Ewentualnie nie tylko zmienić nazwę i wymagania ale jeszcze zmienić atrybuty i dodać coś od siebie. Ale mieszkaniec na NIE!
 

DeletedUser15882

Guest
Odp: Mieszkańcy

Pomysł fatalny. Przecież każdy by wybudował 1000 wiosek i grać można bez końca.
Plemiona sa fajne takie jakie są nie warto ich zmieniać, mażna je tylko dopracować.
Jestem na NIE!!!:mad:
 

DeletedUser15555

Guest
Odp: Mieszkańcy

Przecież to beznadziejne! Takie kupowanie wiosek za surkę, bez żadnej walki. Robienie sobie na siłę wiosek, gdy inne są za silne... jestem na NIE!
 

DeletedUser13898

Guest
Odp: Mieszkańcy

Świetnie mugłbym mieć więcej wioske i punktów. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mieszkańcy

tak szczerze mówiąc to szlachta powinna to robić:rolleyes: w średniowieczu szlachta dostawała ziemie od króla. ale i tak bez sensu jest ten pomysł, bo nikt by nie przejmował wiosek. z traviana poza tym...
 
Status
Zamknięty.
Do góry