Międzynarodowe plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser99846
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby powstały Międzynarodowe plemiona?


  • W sumie głosujących
    206
Status
Zamknięty.

DeletedUser120094

Guest
A mi się podoba :D Takie mistrzostwa świata. Tylko w każdym kraju trzeba było zrobić nowy serv w tym samym czasie by wyłonić te 100 graczy ;d

A co do zwycięstwa Polski najbardziej się zgadzam ;d
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak kto wycioł moją wypowiedź przyznawać się:D A czemu jestem na tak. Bo chcę zjechać oficjalnie anglików:)
 

DeletedUser

Guest
a dlaczego by nie można zrobić opcji tłumacz w takich plemionach np gracz polski pisałby do angielskiego to wybierłaby np z boku tłumacz wysuwane były by kraje a obok każdego gracza język jaki ma wybrany;)

trochę wysłku przytym by było :) ale... :)

mogło by być też coś takiego że ustalało by się narodowość. i np polacy byli by koło polaków angole koło angolów

Jestem na tak

Polacy obok Polaków, Anglicy obok Anglików?
I ataki z jednego K na drugi K?
To już dawno by obstawili wioski.
I najlepiej by się miała ta narodowość, co jest na odludziu, łatwiej obstawiać wioski tym na froncie...


Ale tak ogólnie, to jestem na tak. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
1. Jak zorganizujesz w ten sposób 25 państw?
2. Na czym to ma polegać? Jeden serwer czy kilka?
3. A bierzesz pod uwagę że wiele osób nie mówi zbyt dobrze po angielsku?

ale by można zrobić tak:


rozwijana lista wiadomości.


no i to mogło być jak Sp że jest blokada ograniczająca do twojego plemienia. (bez przyśpiesznia)
 

DeletedUser

Guest
Tryb spiący nie aktywny:) To jedyne wyjście. Oraz wioski porozżucane to też jedyne wyjście powiadam wam ja mam koncepcje sensowną. Ale narazie niech ktoś zbierze do kupy co ustalono w tym temacie:D Bo już niewiem czego chceccie:D
 

DeletedUser118794

Guest
moze byc admini by wybrali i by było dobrze zobaczyli byśmy jak byśmy byli w na sw dobrzy :D
 

DeletedUser105922

Guest
Mi się osobiście ten pomysł podoba. Chciałbym jechać szwabów ;-)
 

DeletedUser

Guest
Ten pomysł na nie ale można by zrobić SDS taki.

Prędkość przypuśćmy 50-100.

I teraz co mi przyszło do głowy:

Państwa losowały by przeciwko sobie inne państwo np Polish Team gra z Spain Team i to jest grupa 1. Oni mają przeciwko sobie wojnę. Kto wygra przechodzi dalej. Aż do finału. Wiosek będzie w tym momencie bardzo dużo do przejmowania i będą piękne raporciki.

Ale to tylko moja sugestia. Nic na siłę.


Pozdro

ja jestem za,można byłoby coś takiego zrobić ;]
 

DeletedUser

Guest
rewelacyjny pomysł, ale jest jeden warunek - Team nie wybiera reprezentantów, tylko im proponuje. Ja osobiście zgłosiłbym się na coś takiego :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry