Międzynarodowe plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser99846
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby powstały Międzynarodowe plemiona?


  • W sumie głosujących
    206
Status
Zamknięty.

DeletedUser99846

Guest
Co myślicie o pomyśle nad Międzynarodowymi plemionam:confused:
Ja to widze tak:
Jest 25 państw i każde państwo posiada 100 członków. Członkowie wybierani sa przez Team.Plemion:eek:. Oczywiście na końcu Polska wygrywa!
Co myślicie o moim pomyśle?:D
 

DeletedUser

Guest
każdy gracz z każdego kraju ma prawo grać na zagranicznych serwerach, do zrealizowania twojego pomysłu potrzebna jest organizacja i start nowego serwera, niezależnie od kraju w jakim się to odbędzie. Jestem na NIE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser109018

Guest
1. Jak zorganizujesz w ten sposób 25 państw?
2. Na czym to ma polegać? Jeden serwer czy kilka?
3. A bierzesz pod uwagę że wiele osób nie mówi zbyt dobrze po angielsku?
 

DeletedUser105376

Guest
Ciekawie by wyglądało:
25plemion(państw) po 60-100graczy(najlepszych) z danego kraju

Prawie jak mistrzostwa świata:D
 

DeletedUser99846

Guest
Wiem że każdy gracz morze grać na zagranicznych serwerach ale nie możemy zobaczyć które państwo ma najlepszych graczy:/
Co do angielskiego pzreciez na serwerze mogły by byl rózne wersje językowe
Organizacja była by dosyć prosta. Nasz Team.Plemion przedstawił by taka propozycje właścicielowi (nie pamietam nazwy) a ten zamieściłby ogłoszenie na kazdym serwerze plemion
To chyba wszytko:D
 

DeletedUser92643

Guest
Ten temat jest powtórką kilku innych o tej samej treści.Osobiście jestem na tak ponieważ można by urządzać turnieje międzynarodowe np. na szybkich.Lecz pozostawał by problem komunikacji między graczami z różnych krajów, więc w serwer trzeba byłoby włożyć dużo trudu przy tworzeniu go.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser96177

Guest
Międzynarodowe plemiona przydały by się,ale ja ten pomysł trochę dopracowałem by tak że mógł by istnieć podział polityczny i kraj urzytkowmnika
 

DeletedUser87621

Guest
Można byłby zorganizować mistrzostwa świata w plemiona. Najpierw byłby otwierany serwer rekrutacyjny. Zaczynałoby się z wioski rozbudowanej na max ( żeby zaoszczędzić czasu na budowanie ) Po tygodniu TOP 100 przechodziłoby do finału i startowałoby w mistrzostwach.
 

DeletedUser105376

Guest
Uważam,że wtedy jeszcze większe zainteresowanie było by plemionami;)

Pomysł fajny:D
 

DeletedUser

Guest
1. Było już przynajmniej z 10 takich tematów....
2. Plemionanami ,,międzynarodowymi" są: http://www.tribalwars.net
3. Że co? Że to są angielskie plemiona? A to co myślicie, że gdyby powstały ,,międzynarodowe" plemiona to po jakiemu by wszyscy rozmawiali? Dodam, że nie po rusku....
4. A więc pomysł bez sensu, żeby nie powiedzieć - idiotyczny. Tyle.

Ciekawie by wyglądało:
25plemion(państw) po 60-100graczy(najlepszych) z danego kraju

Prawie jak mistrzostwa świata

I myślisz, że każdy najlepszy chciałby tak grać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4772

Guest
1. Było już przynajmniej z 10 takich tematów....
2. Plemionanami ,,międzynarodowymi" są: http://www.tribalwars.net
3. Że co? Że to są angielskie plemiona? A to co myślicie, że gdyby powstały ,,międzynarodowe" plemiona to po jakiemu by wszyscy rozmawiali? Dodam, że nie po rusku....
4. A więc pomysł bez sensu, żeby nie powiedzieć - idiotyczny. Tyle.



I myślisz, że każdy najlepszy chciałby tak grać?


racja... na tribial sa plemiona z calego swiata, b.duzo Polakow... nie potrzeba zakladac kolejnego takiego serwera... no i pytanie niby jak mielibysmy wykrystalizowac taka reprezentacje, bo pewnie i tak najlepsi nie zglosiliby sie..
 

DeletedUser99846

Guest
Tak ale jeżeli były by nagrody to na pewno najlepsi tez by sie zglosili!
 

DeletedUser93933

Guest
A co szkodzi wejść na zagraniczne plemiona, zarejestrować się i grać tam?

Pomysł jest zbędny i głosuję na nie.
 

DeletedUser89279

Guest
Jeśli chcecie zmierzyć sie z innymi narodowościami, to jak Niemcy otworzą nowy świat to sie tam do nich wbijemy. Ustalamy kierunek np. Północny wschód i gramy :D
 

DeletedUser92754

Guest
Międzynarodowymi plemionami są www.tribalwars.net i tam można pograć z graczami zagranicznymi.Może pan grać.Mi polskie plemiona wystarczają.
 

DeletedUser

Guest
Ten pomysl musialby miec pare zmian.
Nie chcialbym aby odgornie ustalano, ze musze byc w polskim plemieniu.
A jesli chodzi o jezyk - w komunikacji miedzyplemiennej moglby byc angielski (wtedy np dyplomata musialby posiadac umiejetnosc wladania tym jezykiem) a samo plemie by moglo sobie ustalic jakim jezykiem posluguja sie na forum (chińskim, polskim czy niemieckim ;p)

A tribalwars.net oferuje tylko poslugiwanie sie jezykiem angielskim, wiec opcja jezyka plemiennego by nie wchodzila w gre :)
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe jakim sposobem wybierzesz 100 najlepszych graczy...ale ogólnie pewnie było by ciekawie, ja bym lał pepików ;)
 

DeletedUser110417

Guest
Nawet niezły pomysł ale czy nielepiej by było po 500 najlepszych graczy?
 

DeletedUser

Guest
Na nie. W jakim języku było by tłumaczenie tych "między narodowych plemion"?

I jak jest 500 najlepszych to nie znaczy, że pójdzie im lepiej na nowo...
 
Status
Zamknięty.
Do góry