Międzynarodowa społeczność dla Szybkie

Wynik reakcji
4
Cześć wszystkim!

Jestem tutaj, aby zaprosić was, graczy Szybkie, do przyłączenia się do mojego serwera discord.
Staram się odbudować międzynarodową społeczność dla Szybkie - jak wszyscy wiemy, jest wiele serwerów Szybkie na różnych rynkach gry, a najbardziej doświadczeni gracze Szybkie grają mniej więcej we wszystkich z nich, ponieważ ich upodobania ustawień mogą być różne.

Ale przez długi czas nie sądzę, aby istniał sposób na połączenie wszystkich społeczności - z moim serwerem zamierzam to zrobić.
Prowadzimy czaty międzynarodowe i czaty społecznościowe - w tym celu moim celem jest umożliwienie graczom porozmawiania z ludźmi z innych serwerów, znalezienia znajomych do gry lub przeciwko, ale jednocześnie danie im możliwości porozmawiania na ich własnym czacie i mówienia we własnym języku.

Poza tym szukam przynajmniej jednego przedstawiciela każdego serwera, kogoś, kto będzie moderował czaty krajowe, kogoś, kto powie mi, co ludzie proszą lub o co proszą, kogoś, kto chce spróbować zbudować społeczność narodową, takie rzeczy . Napisz do mnie w niezgodzie, jeśli chcesz być tą osobą :p

Moderatorzy gry są również mile widziani! Mamy już kilka z innych serwerów, które wydają się tym zainteresowane, więc zobaczmy, czy możemy sprawić, że gracze będą podekscytowani ponowną grą, a być może w przyszłości, aby zorganizować kilka turniejów i sprawić, by rundy szybkości były tak zabawne, jak nigdy dotąd. (serwer oczywiście nie jest oficjalny, ale szanujemy zasady gry i chcemy tylko pomóc mu prosperować :p)

Mamy również mnóstwo filmów doświadczonych graczy, które pomogą nowym graczom lepiej poznać i zrozumieć grę, a my zawsze jesteśmy dostępni, aby wyjaśnić wątpliwości, więc dołącz do nas i ucz się z nami!

Link z zaproszeniem to: https://discord.gg/qc2RDjMx6K

Zobaczę cię tam!
Duck
 
Do góry