Meneves | Galeria

  • Rozpoczynający wątek Meneves
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser137434

Guest
Menevesku, napisz do mnie, miałbym do Ciebie dwa odpłatne zamówionka ;]
 

DeletedUser

Guest
Niektóre prace bardzo ładne. Na część widziałem tutoriale - korzystałeś z nich, czy zbieg okoliczności? :)
W większości loga mi się podobają. Gdy uda mi się dorwać tablet też będę musiał poćwiczyć w tej dziedzinie.

Co do ostatniego layoutu:
Cień pod panelem w topie mógłby być jaśniejszy. W tym panelu między tekstem, a punktami powinna być większa odległość.
Aktualnie zaznaczona zakładka w menu jest krzywo ustawiona w pionie, poza tym jest to zbyt proste.
Na samym dole nie podoba mi się input. Koperta powinna być szara, mniejsza i trochę bardziej oddalona od pola. "Wpisz swój adres..." powinno być mniejszą czcionką i albo w kolorze szarym lub ciemniejszą zielenią.
Praca jest prosta, wygląda jak design do katalogu stron. Ogólnie to jest ok. ;)
 

DeletedUser156739

Guest
W jakim to programie robisz ? Muszę wziąć się do roboty i nadrobić zaległości.
 

DeletedUser

Guest
Niektóre prace bardzo ładne. Na część widziałem tutoriale - korzystałeś z nich, czy zbieg okoliczności? :)
W większości loga mi się podobają. Gdy uda mi się dorwać tablet też będę musiał poćwiczyć w tej dziedzinie.

Co do ostatniego layoutu:
Cień pod panelem w topie mógłby być jaśniejszy. W tym panelu między tekstem, a punktami powinna być większa odległość.
Aktualnie zaznaczona zakładka w menu jest krzywo ustawiona w pionie, poza tym jest to zbyt proste.
Na samym dole nie podoba mi się input. Koperta powinna być szara, mniejsza i trochę bardziej oddalona od pola. "Wpisz swój adres..." powinno być mniejszą czcionką i albo w kolorze szarym lub ciemniejszą zielenią.
Praca jest prosta, wygląda jak design do katalogu stron. Ogólnie to jest ok. ;)

Prosta i miała być prosta, ale design raczej odpada... Dzięki za uwagi, niedawno też zauważyłem owe błędy. Avatar sam robiłeś?






Co do programu to Photoshop.
 

DeletedUser152508

Guest
zdjecia są genialne, jak już wcześniej wspominali - brak słów
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie, ale niedawno mi się skończyła... :( Zatrudniłem się w firmie graficznej... Bogver jak byś mógł coś skminić to gg, wiesz zwierzak tam jestem więc nawet nie mam co pytać o udostępnienie ;/
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie, ale niedawno mi się skończyła... :( Zatrudniłem się w firmie graficznej... Bogver jak byś mógł coś skminić to gg, wiesz zwierzak tam jestem więc nawet nie mam co pytać o udostępnienie ;/

jak cos to ja tez chce :DD
 

DeletedUser156739

Guest
Meves a według Ciebie która wersja PS jest najlepsza i najstabilniejsza ? :)
Którą byś polecił ? A może jakieś ciekawe dodatkowe programy które wprowadzają duże zmiany w pracach? :)
 

DeletedUser

Guest
Men ma nielegalną wersję. Tzw podróbę zrobioną przez Koreańczyków :D

Cs5 Extended. Kto nie poprze ten noob :p
 
Do góry