Mecz Repka vs Forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser190128
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser192235

Guest
to bedą porażki, no co zrobisz xd
a forum nie może poćwiczyć?
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
forum sobie może ćwiczyć na normalnych rundach.
Rundy zamawiane dla repki są do tego , żeby repka ćwiczyła.
A z kim ma ćwiczyć, z bandą nie ogarów, bo raczej ogarniętemu graczowi nie będzie się chciało grać z 9 nie ogarami.
 

DeletedUser192235

Guest
sam pisałeś że tamte rundy są inne i że tam trzeba nauczyć grać? to w jaki sposób lepszy?
 

DeletedUser188789

Guest
kensey i damianus wchodzą do repki

A 3/4 tych graczy na ustawieniach jakie gra repka nie do wytrzymuje poziomu ostatniego gracza repki

kon tu odpada, bo nie może nasyłac, bo niby jak

Ramajad grał gorzej niz weiss, a ten kto znał weissa, wie że to trzeba potrafić

niemażeboli dawno na sp nie widziałem jak ja jeszcze grałem

funny podobno juz nie gra( pozdro :D)

reszty nie chce mi się opisywać XD

A ty niby z kad wiesz że do repki dojdą nic nic wiesz a piszesz pozdro

--------------------------------------------------------------

Bo my gramy mecze. Na normalnym eku i prędkość 350. A takich rund na pl dużo nie ma :( więc każdy potrafi grać na lepszych ustawieniach
 

DeletedUser179721

Guest
Niedługo coś pewnie zorganizujemy, mamy zamiar poćwiczyć coś nowego, ale to wtedy dostaniecie info, więc proszę bez kłótni :D
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
A ty niby z kad wiesz że do repki dojdą nic nic wiesz a piszesz pozdro

--------------------------------------------------------------

Bo my gramy mecze. Na normalnym eku i prędkość 350. A takich rund na pl dużo nie ma :( więc każdy potrafi grać na lepszych ustawieniach

Edinio, informacja wyszła od jednego gracza z repki więc chyba coś tam wiem.

Oraz pozwolą sobie pogrubić , doskonała polszczyznę gracza Z repki
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser188789

Guest
Od kogo ?::) Polski to nie wszystko, ty umiesz pisać a grać w sp nie zabradzo pozdrowiam :*
 

DeletedUser192235

Guest
hahaha ;d

no a jakby faktycznie wymieszać składy?
 

DeletedUser180001

Guest
I am Weak napisał:
sir kensey,takiboteq,niemazeboli,takitampro,funny,maty s, Ave Damianus32,czarna,PanKropQ. Ramajad


Juz masz 10

Trochę to trzeba zmienić:Sir Kensay, takiboteq, nie ma że boli, TakiTamPro,Funny, Czarna Szlachta, Wioska Barbarzyńska, Wiecznie*Banowany, DarkLordVader i może ktoś z repki (Ceiter albo Śmierciu).
Ja na 100% nie zagram, bo będzie, że Ceitera pojade.

Chyba lepszego składu nie wybierzecie z forum xd

Dark - Ja pisałem, że nie zagram na 100% - nawet jak by nie było składu.
Dopiero przy 100 topkach może.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Pewnie 1/4 osób w tym czasie nie będzie mogła i zostaną zastąpieni przez innych więc nie zagra taki skład.
 
Wynik reakcji
6.791
Widze,ze moj nawet temat jest... Gwiazda nie jestem lol,checie to grajcie mnie i tak teraz caly maj nie ma... :) A Smierciu chcial prowadzic FO wiec lajt.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Od kogo ?::) Polski to nie wszystko, ty umiesz pisać a grać w sp nie zabradzo pozdrowiam :*

to ciekawe czemu tak zawsze o sojka pisałeś
albo płakałeś jak miałes ataki

Właśnie poprawna pisownia jest ważniejsza niż jakiekolwiek umiejętności w tej grze

Osoby Ci nie zdradzę.
Możesz mi wierzyć lub nie, mam to gdzieś.
 

DeletedUser

Guest
A ja z chęcią zagrałbym taki mecz. ;)
Wiadomo.. jakiego byśmy składu nie wystawili to repka będzie faworytem.. W końcu są mistrzami świata :)
Ale gdyby Polska mogla wystawić drugi zestaw graczy, składający się tylko i wyłącznie z graczy forum.. to jestem praktycznie pewny ze bylibyśmy w top4.
A tu matysowi nie chodziło o to żeby "WYGRAĆ". Tylko o mile spędzenie czasu. (nawet jeśli szanse na wygrana są niewielkie)
W ogóle co to jest za podejście ??? "Mamy 10 średniaków to nie grajmy bo się zbłaźnimy..." - dla mnie śmiech na sali...
Pozdrawiam . :)
Popieram akcje matysa, funego, cwaniaka. itd
 

DeletedUser190128

Guest
i po co te zbędne komentarze?

ten temat już "mecz repka vs forum" a nie z serii co będzie i kto dojdzie do repki kto nie to chyba nie ten temat :)



Damianus może i byśmy wygrali lecz nie za pierwszym razem no chyba że by nam wszystko wyszło mimo wszystko fajnie by się pobiło .
 

DeletedUser162325

Guest
Ja bym was mógł poprowadzić, ale nie mam zamiaru grac z kimś kto odzywa się raz na ruski rok na ts lub z niego wychodzi bo mu neta wywala..... Ramajada bym nawet nie widział w głębokiej rezerwie bo jak ostatnio grał to pokazał co umie w rozwoju w tyle i to jak...
 

DeletedUser190128

Guest
nie no śmierciu dobrze było :p

tylko nie którzy nic nie mówili i nie szło deffem dysponować ;/
 

DeletedUser180001

Guest
Spokojnie Śmierciu, nie bój żaby nie zagram bo zejdę z ts na te 30 min , a zresztą nie mam ochoty.
Najwyżej weźmiesz Matysa/Szumixa.
 
Do góry