Mecz Forum vs Repka

DeletedUser155263

Guest
jezus :( ja bym lepiej to poprowadzil ;)
ale przynajmiej wiem co mi stary znajomy karze zagarc
 

DeletedUser155263

Guest
co sie stalo ?? off mi padł
co ???!!!
noo pad
ł daj rapka! mailes poslac fejk karete
no tak
ejzus ale ty jestes ..

funny kocham cie
 

DeletedUser175543

Guest
Moim zdaniem troszkę inny skład i by to inaczej wyglądało, niestety ja i skatek się nie wyrobiliśmy nie wiem jak poxop i loser i poszło jak poszło.
Gratulację za walkę i tak dla chłopaków się należą ^^
 

DeletedUser180001

Guest
skanowałem - tak, ty miałeś posłać fejk karete i nie cofnąłeś.
Podstawiałem deffa wszędzie jak mogłem - tak, to, że w pkt nie poszedłem to lipa, miałem skanować.
 

DeletedUser187391

Guest
skanowałem - tak, ty miałeś posłać fejk karete i nie cofnąłeś.
Podstawiałem deffa wszędzie jak mogłem - tak, to, że w pkt nie poszedłem to lipa, miałem skanować.

,
HAHAHAHAHAHAHHA XD
Wiecznie banowany 2x po 2h wbil 3 razy wiecej pkt niz ty ;)
 

DeletedUser182454

Guest
no bywa repka pokazała co potrafi
możemy też powiedzieć że zabrakło nam paru doświadczonych graczy co nie grało
ale nic nie mówimy wygraliśmy i tyle
pokazaliśmy skila ze jednak coś potrafimy
zagraliśmy pod koniec jak naprawdę zgrana reprezentacja jak byśmy mieli opanowaną gre na pamięć każdy wiedział co ma zrobić kapitan raz powiedział co kto ma gdzie słać i tyle
naprawdę fajny mecz
liczę na rewanżyk
 

DeletedUser187391

Guest
A ja gratuluje Wiosce barbarzyńskiej, klepanie offa na bardzo wysokim poziomie:)
 

DeletedUser159420

Guest
4 razy miałem poparcie w okolicach 10 ale udało się przetrwać. Był trudny moment w meczu. Przeciwnicy zagrali na ładnym poziomie. Czekam na rewanż.
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
Czeeść! Miło było znowu sobie poklikać, chociaż tym razem po innej stronie. Repka bardzo zgrana, duży plus za to i powodzenia na turnieju. Ekipa forum widać, że brakuje trochę doświadczenia i chłodnej głowy ale bardzo waleczna i miło mi się z Wami grało.
Czekam na rewanż:)

A ja gratuluje Wiosce barbarzyńskiej, klepanie offa na bardzo wysokim poziomie:)

:>
 

DeletedUser

Guest
To był dobry mecz :) chwilowo nawet nasza przewaga była,ale później to już nie poszło..teraz widzę kilka błędów taktycznych naszych których wtedy nie było widać,a tym bardziej widzę swoje...bo deff dobrze zagrałem,ale niestety z LK dziś się nie popisałem rolnik z keymilem wiedzą o co chodzi :p

W Repce dziś mnie rozwaliło,że jeden z waszych graczy przy ponad 2k pkt miał murek 0 i na luzie go wyczyścił kropek xD
 

DeletedUser159420

Guest
Ten gracz to K4mi. Jest nowy i jeszcze z nami nie grał za dużo (raz albo wcale, nie pamiętam). Na jakim nicku grałeś?
 

DeletedUser177480

Guest
według mnie i tak dobrze graliśmy ,repka ma wieksze szanse na wygrana znają runde i już maja zgranie trzemu nie mieliśmy jakiegoś też meczu na rozgrzanie się i dogadywanie się .
 

DeletedUser

Guest
gralem na tym co gram teraz Antylopa i lew :) juz aktualizuje w profilu na forum :D
 
Do góry