Mecz Forum vs Repka

Wynik reakcji
6.787
Wyszlo jak wyszlo... Ale to nie nasza wina,bedzie inny termin repka vs forum, mam nadzieje,ze bedziecie :) Termin dodam niedlugo.
 

DeletedUser175543

Guest
Mówiłeś czarna ,że klepiesz deffa najlepiej a miałem 3k więcej ^^
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.959
ech masakra praktycznie stracilismy póltorej godziny:D choc troche poznaliscie gre na takich ustawieniach to jedyny pozytyw:D i lepiej wam pojdzie na nastepnym meczu:D
 

DeletedUser175543

Guest
eko tez miało być x2 i chyba nie było
Miejmy nadzieje ,że następnym razem się uda :))
 

DeletedUser179721

Guest
lepiej razy 1... nie będziemy grać na eko x2, później tak jest, przychodzą osoby, które chcemy sprawdzić i nie potrafią grać na naszych ustawieniach.. czas się nauczyć normalnie grać
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
dajcie ustawienia z jakiegoś turnieju i tyle
bo te wasze to też są dzikie
jeśli ceiter nie trafisz w czas sesji albo na jakis wolniejszy dzien to może ja będe miał czas
 

DeletedUser175543

Guest
Mi tam eko obojętne, tylko sam przed meczem pisałeś,że eko x2 to po prostu wymieniłem następny błąd ustawień rundy .
 

DeletedUser147486

Guest
dajcie ustawienia z jakiegoś turnieju i tyle
bo te wasze to też są dzikie
jeśli ceiter nie trafisz w czas sesji albo na jakis wolniejszy dzien to może ja będe miał czas

Moim zdaniem powinny byc po prostu takie ustawienia jakie sa na turniejach twm :)
 

DeletedUser179721

Guest
dajcie ustawienia z jakiegoś turnieju i tyle
bo te wasze to też są dzikie
jeśli ceiter nie trafisz w czas sesji albo na jakis wolniejszy dzien to może ja będe miał czas

ustawienia treningów zawsze są teraz jak na twm.. od czasu pierwszego turnieju, więc nie wiem jakie dzikie :D
 

DeletedUser155263

Guest
dobrze ;) ze wczoraj sie nie udało :) foerum by pzregrało i co ja mialbym powiedziec :) hahaha pewnie bym tumaczyl sie za nich ze nie bylo ich wodza i takie tam ;)
 
Wynik reakcji
6.787
02.02.2016 (wtorek) mecz vs forum,gramy na Polskim serwerze wiec kazdy pp sobie organizuje sam. Wymagany ts 3 wraz z mikrofonem i ogarniecie w grze,zglaszajcie sie w tym temacie :)
 
Wynik reakcji
6.787
Zapomnialem dopisac,nie dostalem dokladnie infa ale wieczorem wiec tak o 20:00 przynajmniej tak mi sie wydaje :)
 
Do góry