Mecz 30 marca

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser159420
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser159420

Guest
Kolejny mecz przeciwko reprezentacji odbędzie się 30 marca w godzinach 18-21 (3 godziny)
Osoby, które chcą zagrać niech zgłoszą się do mnie na PW.

Podajcie nick z plemion.

Wymagania:
1. TS3
2. Czas w godzinach 18-21 dnia 30 marca
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Forum vs repka
2:2

Do tego przypominam że to są treningi i proszę w plotki nie wierzyć. Treningi mają na celu wyłonić przyszłych graczy Reprezentacji. Tak to jest jak ktoś nawet nie wie w co gra i sieje plotki.
Przypominam też żeby spojrzeć jak liczny był skład forum a Reprezentacji.

Pozdrwiam:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Dobra. Napiszę tylko tyle i więcej nie reaguje na zaczepki.

Sparingi z forum:
1. forum 9 vs 7 Repka = Wygrana Reprezentacji(brak polaka w składzie)
2. forum 10vs 7 Repka= Wygrana forum(brak polaka w składzie)
3. forum 12 vs 9 Repka - Wygrana forum (brak polaka w składzie)
4. forum 14 vs 13 repka - Wygrana Reprezentacji (polak w składzie + został przejęty do 0)

To takie krótkie podsumowanie.

Treningi mają na celu wyłonienie przyszłych Reprezentantów Polski. Wygrana/ przegrana się nie liczy.

Do tego przypominam że jeżeli mam jakiegos gracza na oku który jest dobry to podczas meczu MOŻE GRAĆ W SKLADZIE REPREZENTACJI. Jest to robione po to żeby sprawdzić nie tylko skilla ale i sposób dogadywania się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157137

Guest
Dobra. Napiszę tylko tyle i więcej nie reaguje na zaczepki.

Sparingi z forum:
1. forum 9 vs 7 Repka = Wygrana Reprezentacji(brak polaka w składzie)
2. forum 10vs 7 Repka= Wygrana forum(brak polaka w składzie)
3. forum 12 vs 9 Repka - Wygrana forum (brak polaka w składzie)
4. forum 14 vs 13 repka - Wygrana Reprezentacji (polak w składzie + został przejęty do 0)



Treningi mają na celu wyłonienie przyszłych Reprezentantów Polski. Wygrana/ przegrana się nie liczy.

Do tego przypominam że jeżeli mam jakiegos gracza na oku który jest dobry to podczas meczu MOŻE GRAĆ W SKLADZIE REPREZENTACJI. Jest to robione po to żeby sprawdzić nie tylko skilla ale i sposób dogadywania się.



Tak nie mialem czasu na gre to mnie nie bylo. Proste i logiczne. Zostalem przejety to i owszem ale odbudowalem full offa i karete ;). Pozatym pierwszy raz zostalem przejety na meczu reprezentacji , spodziewam sie tez dlatego ze gralem poprostu defa jak i to ze ustawienia rundy byly bezsensu. A jak sam wiesz moj def stal u smiercia bo spanikwoal gdy nitro poslal karete na jego druga wies. Wszyscy mu poslali defa tak wiec tyle w temacie.


Nie bede wspominac co robiles gdy on potzrebowal od Cb defa. Ja slyszalem i wedizailem ze ida na niego grube ale byloby ze przeszkadzam i sie wtracam :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6
Oj byczos, byczos,

Ja Ciebie akurat pamiętam raczej z dobrej strony. Graliśmy SP rok? dwa lata? temu, zawsze w sojuszu o ile mnie ta pamięć nie myli ;)

Po Twoich postach widzę że nie pałasz zbytnią miłością do zbycha. Nie wiem co się między Wami podziało i dlaczego znajdujesz się poza szeregami Repki (choć jak widzisz - nie jesteś sam ;)), a może po prostu nie pamiętam, ale w tej chwili nie mam dostępu do żadnych źródeł by tę pamięć odświeżyć. Chciałbym jednak abyś wiedział jedno - przez ostatni czas "trochę" się w Reprezentacji pozmieniało.

Czy ktoś tego chce, czy nie, obecnie kapitana mamy takiego, a nie innego. Jest nim zbychu72 i to do niego należą decyzje w sprawach związanych z Reprezentacją, głównie chodzi mi o prowadzenie Reprezentacji, załatwianie treningów czy sparingów i wyciąganie z nich wniosków, a to wbrew pozorom ostatnimi czasy łatwe nie było i piszę to w pełni obiektywnie.

polakumie jest zaś osobą, która warunkowo wróciła do Repki, poniekąd dzięki wstawieniu się samego zbycha. Do teraz - wszyscy aktywni gracze Reprezentacji wiedzą że to była najgorsza decyzja naszego kapitana. I tu nie chodzi o grę polaka, bo pewnie dlatego został przyjęty z powrotem, ale o jego zachowanie.

Pozdrawiam - Dobranoc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Nieregulaminowe posty będą kasowana nawet w Wielką Sobotę. Jeśli chcecie wyjaśnień zapraszam na pw, a do tego polecam lekturę regulaminu.
Bardzo też się cieszę , że zaczęliście dbać o gramatykę w swoich wypowiedziach zgodnie poprawką do regulaminu z dnia 1 kwietnia 2015 r. Jak widać dodanie tego punktu 2.13. poprawiło kulturę języka polskiego w waszych wypowiedziach :) Mam nadzieję, że nie był to żart pryma aprilisowy :p

Wesołych Świąt !!!
 

DeletedUser188166

Guest
szkoda ze mecze z reprezentacja zostaly odwolane nie zdazylem sprobowac swoich sil z repka :>
 
Do góry