Mapy + Gify by Sh4Me!

Radens III

Szlachcic
Coś takiego mi "wstępnie" wyszło, pamiętajcie że to mapa POLITYCZNA, nie odzwierciedla dokładnie dyplomacji tylko istniejące konflikty na mapie.
LEGEND bije się tylko z P!LAYERBOY fizycznie dlatego też ciężko było ich gdzieś wcisnąć no ale dodałem do koalicji pro-anty-playerboy's.
Szansa, DevilS i Load z uwagi na ich osamotnienie zaznaczeni na jeden kolorek.
Biały kolor to plemiona z obrzeży takie zaściankowe: SAS,SPQR i Pasat.

Całkiem zgrabna chociaz liczylem na większe zaangazowanie ;) zaznaczenie delmy , legend i tech na jeden kolor za jakiś czas może okazać się lekkomyślne ;) hehe
A tak na poważnie to trochę więcej plemion i by było bardzo ładnie :)

Dziekuje i licze ze co jakiś czas będzie tez taka mapka która jest chyba bardziej interesującą niż samo rozmieszczenie plemion...

KF z BHO ma ponad wiec nie biją się miedzy soba Dixon i to jest najważniejsze

dixon12

Chłop
No nie bijemy się między sobą, ale to
BHOma soja z Delmą więc ich tym samym kolorem o ogólnie to dyplo jest strasznie zamieszane na tym świecie

Radens III

Szlachcic
@Radens III jak więcej plemion jak zaznaczyłem wszystkie które obecnie są "coś warte" <cfaniak>

Źle się wyrazilem :) sorry
Chodziło mi o nie zaznaczanie kilku plemion tym samym kolorem bo maja jednego wroga itd... Za dwa tygodnie może być juz zupełnie inaczej :)
Nie chodzi mi o to żeby idealnie odwzorować rozmieszczenie każdej wioski tylko bardziej żeby poznać fronty i układy na świecie bo musze się przyznać ze o zachodniej części świata nie mam zielonego pojęcia a nie chce mi się pisać po ludziach i układać tego sobie w głowie a taka mapka by pomogła mi i myślę ze nie tylko mi w postrzeganiu sytuacji na świecie a z czasem będzie można porównywać kto kogo wystawił i czy mu się opłacało...tak przykładowo ;)

Dixon :)
Mamy ponad z BHO z tego co pamiętam ;) chociaż ja osobiście uważam ze nie ma on juz kompletnie sensu :)

Sh4Me

on you!
Plemiona Team
Moderator
@WszstkieDziuryBioreZGóry bo SSS! wypowiedziało pon PNŚ! dlatego są różnym kolorem.
@Radens III Jak dyplomacja będzie pewna to mapkę będę aktualizował, jak mam rozbić mapę względem dyplomacji to wystarczy że na normalnej mapie powrzucam krzyżyki i będzie tak samo to działało.

Starałem się to ująć tak jak chcieliście.. mapa polityczna (mapa wpływów najprościej mówiąc).

Radens III

Szlachcic
Kurwa człowiek prosi o cos to jeszcze poprawiany jest... :/
Dobra poszukam prywatnie sobie co , kto i jak bo ciężko zrozumieć moja prośbę widać :)
Sh4me i tak dzięki za chęci ;*
A Ty kopi...hmmm wincyj rekrutacji :/ troskę wincej i spelnicie marzenie delmy na front z Wami :)

Kopi

Łucznik na koniu
człowiek prosi o cos to jeszcze poprawiany jest... :/
Dobra poszukam prywatnie sobie co , kto i jak bo ciężko zrozumieć moja prośbę widać :)
Sh4me i tak dzięki za chęci ;*
A Ty kopi...hmmm wincyj rekrutacji :/ troskę wincej i spelnicie marzenie delmy na front z Wami :)
Ja nic nie rekrutowałem, weic nie do mnie to.
Moim marzenkiem bylo sprawdzenie sie z Playersami, a teraz jak sie pol swiata na ich uwzielo to mi sie ich nawet zal zrobilo ;p

Fujinchang

Zwiadowca
View attachment 6910

Wojtas, tak wygląda polityka na świecie wg mojej wiedzy
Opanowałem już Painta :p
Bardzo trafne oznaczenia.

Co prawda front z bdb otworzył sie po zneutralizowaniu wnz. Ale jasno z tego wynika ze bijemy sie na dwa fronty. Może niezbyt wymagające ale jednak dwa. Niektórzy nam tu uwłaczają.

Z reszta czy nie sztuka jest prowadzić takiej dyplomacji ktora pozwala osiągnąć maksymalne korzyści? Jedni startują na 3/4 człony i biją sie dookoła a inni w mniejszym gronie nadrabiają dyplomacja. Po coś ona jest.