Mapy byNightSanta

CheffMatt

Zwiadowca
Wynik reakcji
353
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;]

Jak było Tokio to chciałem, potem zrobiło się PAIN i sny o olimpiadzie prysły :eek:
co nie zmienia faktu, że zarówno wtedy jak i w powyższym poście przyznajesz mi racje i wiesz, że ją mam odnośnie tego o czym rozmawialiśmy :) i to mi wystarczy :)
ps. paraolimpiada jeszcze trwa jak coś xD akurat czas żeby 13stki rzucały xD

bez obrazy Tygrys :p

SkocznyTygrys

Miecznik
Wynik reakcji
44
co nie zmienia faktu, że zarówno wtedy jak i w powyższym poście przyznajesz mi racje i wiesz, że ją mam odnośnie tego o czym rozmawialiśmy :) i to mi wystarczy :)
ps. paraolimpiada jeszcze trwa jak coś xD akurat czas żeby 13stki rzucały xD

bez obrazy Tygrys :p
Jeden już od was tam wklejał rozmowy prywatne, mam nadzieję że nie przesiąkłeś tymi osobami, aż tak bardzo by zachowywać się podobnie;p

Totalnie bez obrazy, pełen dystans i tyle, raz razem raz przeciwko sobie, gramy dalej!

CheffMatt

Zwiadowca
Wynik reakcji
353
Jeden już od was tam wklejał rozmowy prywatne, mam nadzieję że nie przesiąkłeś tymi osobami, aż tak bardzo by zachowywać się podobnie;p

Totalnie bez obrazy, pełen dystans i tyle, raz razem raz przeciwko sobie, gramy dalej!

absolutnie :) powiem Ci, że nawet tych żałosnych rozmów z Kannibalem nikomu nie pokazałem jak kłamał w żywe oczy :) opowiedziałem o nich itd, ale ssów żadnych, ani nagrać nie było :) nie szanuje takich rzeczy i każdy z PAIN potwierdzi, że to samo im powiedziałem na DC, że przeczytać mogę, opowiedzieć, ale żadnych ssów nikomu wysyłać nie będę :) mimo tego jak się wobec mnie kayuu z kannibalem zachowali ja się do ich poziomu zniżać nie będę :)

Ryssiek oddaj rower

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
529
tak tylko wrozbici jak kanniball i szopen1975 mogli przewidzieć że kilkukrotnie razy mniejsze plemie, top 1 RO z ogromną przewagą (prawie tyle co 3 najlepsze człony zakładów w rankingu RO) przejdzie do jakiegoś plemienia aby mieć przyjemność z gry i zacząć atakować. mistrzowie wróżby.

Ostatnia edycja:

Chaos.Black

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
676
tak tylko wrozbici jak kanniball i szopen1975 mogli przewidzieć że kilkukrotnie razy mniejsze plemie, top 1 RO z ogromną przewagą (prawie tyle co 3 najlepsze człony zakładów w rankingu RO) przejdzie do jakiegoś plemienia aby mieć przyjemność z gry i zacząć atakować. mistrzowie wróżby.
śpieszmy się podziwiać te tęgie umysły

Wynik reakcji
425

Jak ktoś gada brednie w stylu szopena to trzeba nagłaśniać, aby ludzie się strzegli. Nick był zakryty :>