Mapki xD

Margitka19

Topornik
Wynik reakcji
951
asdfsadf.gif

Północny - zachód
Niepodzielnie rządzi Forza która oponowana z North redukuje się do 3 członów.
Ostatnio zajęła tereny nieoznaczonego NEG i po prostu nie da rozwinąć skrzydeł koalicji głodów z badb.

Północny - wschód
Tutaj karty rozdaje Mucia, po ekspresowym pokonaniu "???" oponowała południe i walczy z północą. Po gifie widać że to war na razie wygrywa w wojnie z Mucią jednak głównym celem mucii są obrzeża i tam skupiają swoją uwagę. Efektem będzie równie ekspresowe pokonanie Dakoty.

Koalicja głodów zostanie po prostu zjedzona i nie ma szans na przetrwanie.

Dużą część obrzeży zajmuje GNG, pokonali Żyrafy+RiG i stoją Kreseczkom na drodze do obrzeży. Można powiedzieć że idzie im dotąd jak nigdy wcześniej ale myślę że to jedna z ostatnich mapek na której są.

Południowy - wschód
Zawiązała się koalicja 90+Moon na PD które osaczone ze wszystkich stron mocno skomplikowało sobie sytuację. Jednak z uwagi na siłę plemienia myślę że sobie poradzą, kwestia jak mocno będą krwawić w trakcie wojny.

Południowy - zachód
Pokonany zostaje projekt X który przechodzi w głównej mierze do wroga "Witamy".
Witamy wojuje z PD, oraz wspólnie z krecikami próbują pokonać ID. Tu również mimo ogromnego zaplecza dni ID są już policzone a Witamy po fuzji z X stali się jednym z faworytów do wygrania.

Pozdrawiam gracza @Kensey* za udzielenie kilku istotnych informacji, oraz życzę dużo szczęścia graczom GNG jak już zaczną latać ofy ;)

158-6.png
 
Ostatnia edycja:

Świetlisty Władca

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.855
Koalicja głodów składa się ze zrekrutowanych do tej pory plemion + istniejące badb.
Nie sądziłam że można tego nie wiedzieć dlatego @Świetlisty Władca dziękuję za pytanie ;)
No właśnie tego nie wiem, bo współprowadzę badv i nic mi nie wiadomo o żadnej koalicji XD ponadto nie wiem nic o rekrutowanych do tej pory plemionach. My przeszliśmy jedną fuzję, Głody też, plus pojedynczy gracze zmienili barwy.