Mapki Margitki

V@rd

Lekki Kawalerzysta
Zawsze po wojnie z fochami możemy zebrać offy i uderzyć całym potencjałem w TI, tak profilaktycznie, dla zasady
Ba, możecie to zrobić nawet teraz. Tylko przydałoby się mieć sensownej długości granicę z nimi, abyście byli w stanie przejmować wsie i się rozwijać :)

Margitka19

Miecznik
Obiecana mapka + gif z ostatnich dwóch tygodni.
Front AK KARTON stabilizuje się
Bellumy nadal cisną bardzo mocno.
Brawa dla golempi oraz story za walkę ;)
Najbliższy miesiąc przyniesie sporo zmian z uwagi na nowy rok szkolny i zbliżający się dużymi krokami start świata 145.
Mam nadzieje że juz za tydzień poznamy parametry ;)
Bez tytułu.png
gf.gif

Ostatnia edycja:

Margitka19

Miecznik
Świeżutka mapka ;)
Bezsprzecznie świat wygrywa koalicja Bell-Karton-Brokuł.
Jak widać masa w tej grze to nie wszystko, i nawet 18 członów AK nie poradziło (co prawda teraz już mocno zredukowanymi).
Na ich wcześniejszym świecie lepiej to rozegrali i osiemnastoma członami to oni kończyli świat (może tędy droga)
Powtórzę się, ale Reborny z gołompami największe zaskoczenie serwera.
Chyba też nikt nie spodziewał się że PCTŚ zatrzyma Brokuły, i to Bellumy będą grać pierwsze skrzypce ;)

3.png
Gif3.gif

Ostatnia edycja:

Margitka19

Miecznik
Fochy upadły także to już jedna z ostatnich mapek ;)
4.png

Tradycyjnie spoiler.
Morfus ładną akcje przyją od AK jak 20 wioch poleciało.
Ale AK po raz pierwszy na tym serwie zaczyna tracić teren w centrum mapy. Już teraz bardzo ciężko będzie mieć ekipa aslana.

dsfdsa.gif

Margitka19

Miecznik
Front AK/Karton i Brokuł/PCTŚ idzie jak w zegarku ;)
Niestety ale wygląda na to że ekipa Gołempi nie ma szans powstrzymać ataku dwóch potęg.
Malutki odcinek forntu Kresek z Bellumami ustabilizował się.

5.png
Gif:
dfad.gif

Margitka19

Miecznik
Dla lepszej widoczności zrobiłam małą zmianę kolorów.

Margitka19 napisał:
Front AK/Karton i Brokuł/PCTŚ idzie jak w zegarku ;)
Front AK/Karton i Brokuł/PCTŚ dalej idzie jak w zegarku, z tą jednak różnicą żę na granicy AK/Karton przyśpieszył a na granicy Brokuł/PCTŚ stał się cud i zmienił kierunek. (Cuthbert przełóż baterie - zawsze + do + ;) )
Oj co by to było gdyby nie Bellumy.
W spoilerze gif ze zmian w ciągu 6 ostatnich tygodnii.

6.png

dfsec.gif

Ostatnia edycja: