Mapki Margitki

Margitka19

Miecznik
Witam, minieło 2 tygodnie czas na mapke ;)
Mapa 2.png
Ostatnio padli:
NBD podbici przez Kartony
BPCP pdbici przez Brokuły
4F podbici pewnie przez Całość i Bellum

Pojawili się (Chyba tylko po to żeby zaraz zniknąć):
Panika krętacza aspola oraz Rolnicy

W najbliższym czasie padną (kolejność chronologiczna ;) )
BDB wystrzelane przez Brokuły
RB wystrzelane przez Minionki
Dranie wystrzelane przez Kartony
Supreme ugnie się pod naporem krsek oraz Pik

Z ciekawostek: Erebor tłucze okolice, ale brakuje mu grubych ;)
Stefany dają rade jak zwykle w średnio-zaawansowanym etapie gry.

Margitka19

Miecznik
upload_2019-6-23_8-41-49.png
Trwa mocne zagęszczanie.
Płnocny wschód straszny kocioł i ciężko wskazać zwycięzców. Reborny trzymają się nawet nawet.
Północny zachód to całkowita dominacja Kartonów. Wygląda na to że rozjechali ekspresowo Drani i prą na południe.
Południowy wschód Zarysowuje się coraz większa przewaga Brokułów. Myślę że będą walczyć o zwyciestwo na serwie z Kartonami.
Południowy zachód Kreski całkowicie wyparły Suprimów z obrzeży i jest to prawdopodobnie mimo bardzo mocnego składu koniec marzeń tej ekipy o jakimś większym sukcesie.
TI bardzo mocno zrekrutowało co lepszych graczy jednak jeżeli myślą o sukcesie na serwie muszą dokonać solidnej selekcji i okroić skład o ponad 70 % ponieważ wszystkich nie zmieszczą w zwycięskim :D
Erebor samotnie walczy z kolosami. Czekamy na wsparcie ze wschodu od Brokuł/PCTŚ, Myślę że TI jest dla nich najleszym kierunkiem rozwoju :)
Ja osobiście czekam jak Kartony dojdą do Kresek i sprawią im tęgie lanie. Muszą tylko przenieść łamacza frontów na południe :)

Ostatnia edycja:

Margitka19

Miecznik
Na specjalne życzenie edytowałam mapke.
Potęga Kartonów jest jednak nie do ogarnięcia i wcześniej pominięty został ich jeden człon.
Postaram się następną zrobić za 2 tygodnie z gifem ;)

Al-Sahim

Pikinier
Wygląd tej mapy nie pokazuje kompletnie naszej dominacji. Stefany dzień w dzień dostaja po kilka wiosek dziennie. Nie widać tego po tej mapie bo mają z 5 członów ale wogole deffa ;)

Margitka19

Miecznik
Może i masz racje. Do tego niestety ale wasze kolory się zlewają.
W każdym bądź razie na następnych mapkach nie będę uwzględniać ich wszystkich członów. Albo nawet pójdę dalej i odrazu oznacze je na wasz kolor żebyś widział jak stefany padają. Pasi ??? :D

Margitka19

Miecznik
190-4.png

W ciągu ostatnich 2 tygodni największe lanie dostali Suprimki i Stefany.
Minionki mieli zlać ekipe Kalego ale chyba nie pykło tak jak miało pyknąć ;)
18 członów czystej potęgi Kresek narazie nie do pokonania.
Mój Erebor dzielnie walczy ;)
GIF:
GIF 1200.gif

Ostatnia edycja:

Margitka19

Miecznik
upload_2019-7-15_13-42-39.png
Erebor, Suprimy,Stefany padli.
Fuzja PCTŚ i Paniki przeciwko Brokułom
Minionki już prawdopodobnie nie wydostaną się na obrzeża i zostaną zjedzeni przez całość.
Mapka w spoilerze pokazuje przewage koalicji AK/TI nad resztą stawki jednak czeka ich teraz front z jakim się jeszcze nie spotkali na tym świecie. I tak jak brokuły będą przepychać front mocno na swoją korzyść tak Kreski myślę że nieznacznie będą przepychać Kartony.
Moim skromnym zdaniem na ten moment AK>Brokuły>Kartonny>Całość
upload_2019-7-15_13-43-33.png
Gif nowy.gif