Mapki Hold On

Hold On

Szlachcic
Skoro już tu gram to i mapki będę robił i później przerabiał na gif po jakimś czasie. A więc zaczynając od dziś.

Uwzględniłem plemiona które przetrwają najbliższy okres i w sumie kilka innych po to aby nie było dziur na mapie i nie zdradzać moich faworytów.

Hold On

Szlachcic
TI będzie się trzymało :)
Z tej mapki to Agresty najszybciej.

Robimy zakład;P?
Ok stoi ;) Pierwszy zakład niech będzie a TI kwestia czasu aż zasili szeregi nowego sojusznika nie mają perspektyw a na was się jakoś nie wzbogacą Agresty mają brzeg i mają możliwości rozwoju :)

Hold On

Szlachcic
Będzie ;) Tylko nie bawmy się w to , że plemię nie zostało skasowane tylko jak już zostanie rozbite to drugi wygrywa bo są przypadki , że ktoś do samego końca trzyma plemię na upartego :)

xK0TeLx

Łucznik
Hold On ja też się moge założyć o to samo z tb xD TI przeżyje sobie jeszcze dłuuugo ,a Agreściki to noobki więc nawet tego nie będę komentował :) Można o 300pp hihi

Blejkoo

Lekki Kawalerzysta
Pomijając fakt czy noobki czy nie.
Ojej i eSB ingeruję w poczynania ich rady co nie podoba się dużej ilości graczy ;]

alihopaelo

Ciężki Kawalerzysta
Hold ale nie zaznaczyłeś mnie na mapie osobno i nie podpisałeś jako najlepszy agresor łamacz frontów pierwszy nie spalony zrodzony z szarych barb ojciec wszystkich darm ;d

nulia

Słodki moderator
Plemiona Team
Moderator
Hold ale nie zaznaczyłeś mnie na mapie osobno i nie podpisałeś jako najlepszy agresor łamacz frontów pierwszy nie spalony zrodzony z szarych barb ojciec wszystkich darm ;d
zapomniałeś o tytule pierwszego seby z blokowiska i najlepszego ojca co porzuca rodzine

Hold On

Szlachcic

Niby 1 dzień a zmiany spore ;)

Od teraz będą pojawiały się Gify + co jakiś czas obecna mapka bez animacji