Mapki by aszu

Dyskusja w 'Kartografia' rozpoczęta przez użytkownika aszxqw92, 15. Lis 2018.

Poleć tę stronę

1. PotuptamPoWas

PotuptamPoWas Miecznik

Docenione treści:
    17
    Obserzy zbliżyli się do SMILE i SIN głównie przez rekrutacje graczy z bumów z tego co patrzyłem, przejęciami oczywiście też ale zajęłoby im to dużo dłużej a tak to są już po naszym nosem

I o co chodziło ze SMILE, że nasze punkty nagle spadną poniżej 1kk i przejdziemy do SIN XD?

2. BulaLdz

BulaLdz Miecznik

Docenione treści:
    44
    Pewnie o to, że zaczniecie przechodzić do SIN i w konsekwencji tych roszad SMILE spadnie poniżej 1 mln pkt i nie będzie "notowane" na mapce. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem

3. paulik505

paulik505 Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    2
    Kiedyś przejdą. Ale to melodia przyszłości. Niektórzy za szybcy w analizie są. A świat za wolny ;)

Intryguje mnie tylko to, że tępym mozna być, ale tempo jest dalej 1 :D

4. BulaLdz

BulaLdz Miecznik

Docenione treści:
    44
    No zgoda, ale przecież tak samo jeżeli chodzi o SIN i 21G, przecież podobna sytuacja.
    Dla mnie te informacje spod mapki to fajny dodatek, ale przecież nie wyrocznia. I przy okazji dziękuję twórcy za wrzucanie mapek

5. aszxqw92

aszxqw92 Zwiadowca

Docenione treści:
    214
    Może źle to ująłem ale chodzi mi o coś takiego jak Tzm i -7-.
    -7- spadło poniżej 1mln pkt a wiadomo było że grają pod Tzm więc już od razu ich zaznaczyłem na kolor Tzm mimo że -7- nie jako istnieje.
    Gdy SIN bedzie mialo poniżej 1mln pkt to zostana tam jakieś resztki więc ujmować tego jako plemie znaczące nie ma za bardzo sensu.

Jeśli chodzi o -21G- i SIN to inna sytulacja bo SMILE wspolpracuje z SIN od poczatku a -21G- chcialo sie bic ale popelnilo sporo bledow oddajac za duzo terenow sojusznikom i zniechecajac ludzi dyplomacja.

6. PotuptamPoWas

PotuptamPoWas Miecznik

Docenione treści:
    17
    Jakaś nowa mapka ;)?

7. paulik505

paulik505 Ciężki Kawalerzysta

Docenione treści:
    2
    Dokładnie. Tylko poproszę bez większych znaczników uwzględnienia, bo to zaciemnia rzeczywisty obraz :p

8. aszxqw92

aszxqw92 Zwiadowca

Docenione treści:
    214

Nic ciekawego się nie dzieje oprócz tego co w poprzednich mapach czyli powoli upada ddk, bum oraz office.

PotuptamPoWas lubi to.
  9. aszxqw92

aszxqw92 Zwiadowca

Docenione treści:
    214

Wreszcie oficjalnie można uznać upadek BUM i ddk jako czynność dokonaną.

SIN & koalicja - zrekrutowało kilku graczy z dawnego BUM na K54, podbiło resztki ddk i likwiduje pomału diody OBSE na ich terenach. Przesuneli także swoje tereny na zachód kształtując oficjalne fronty z OBSE i Pajonq.
    Posiadają 21.9% wszystkich aktywnych wiosek i mimo że ich człon dominuje nad 2 plemieniem na świecie o aż 6.5% nie posiadają najwięcej wiosek bo SMILE nie przyznaje sie oficjalnie do uległości pod władze SIN.
    Należą do koalicji zachodu w którą wchodzą oni, SMILE oraz OFFICE.
    Ich koalicja posiada 36% aktywnych wiosek na świecie i mimo że w ich koalicje wchodzą 3 ekipy a w anty-SIN (uznaje że SIN jest tu plemieniem wiodącym) posiada 2 ekipy.
    W posiadanie ich koalicjantów jest 5.9% aktywnych wiosek dla SMILE oraz 8.2% dla OFFICE.
    Oczywiście fakt wygrania jest wielki ale procenty koalicji SIN jednak nie przekonują bo dopiero 1/3 posiadania wszystkich wiosek.

Pajonq - podbili graczy BUM z K54, zagęscili tereny na K65.
    2 członami posiadają 24,3% czyli najwięcej na świecie jako ekipa grająca.

OBSE - podbili trochę BUM na swoim K44 oraz na sąsiednim K45.
    3 członami posiadają 21.5% czyli nie dużo mniej od SIN.

Koalicja anty-SIN posiada więc 45.8% czyli o prawie 10% więcej wiosek niż koalicja SIN.
    Ale w większym zasięgu jest to nie duża różnica.

Reszta % nalezy do ekip/graczy nie zależnych od żadnej koalicji. Generalnie plemiona ponizej 1mln pkt oraz pojedyńczy graczę posiadają aż 20% istotnych aktywnych wiosek.

Świat dopiero ma 171 dni czyli jeszcze przez ponad 2x tyle czasu żadna ekipa nie wygra go tak od zaraz.
    Wiadomo jak minie 360 dni top50 graczy może dojść do 1 plemienia i zakończyć świat jeśli będą w stanie się dogadać choć na moje oko takie coś na tym świecie jest nie możliwe.

Jedynie co mogę powiedzieć niech wygra lepszy w uczciwej walce.

Kolejna mapka z lekką analizą pojawi się gdy będą widocznę zmiany na mapie czyli jak upadnie któraś ekipa, dojdzie do jakieś fuzja albo której plemię odpuści i będzie o czym rozmawiać.