Mapki by aszu

EditionTwo

Pikinier
Południowo wschodnia ćwiartka raczej na 90% zwyciestwo SIN
Południowo zachodnia mysle ze GŁÓD/TzM/BUM
Północno wschodnia jako faworyta dałbym 21g + 20g
Pólnocno zachodnia - ciezko stwierdzic. Mysle ze po lokalnych walkach dojdzie do fuzji w jedno większe plemię + ewentualny sojusznik.

Ciekawa analiza świata, ale moim zdaniem jest mylna.

Na tym etapie gry jest blisko dwadzieścia plemion, które mogą coś ugrać na świecie.
Oczywiście wszystko zależy od dyplomacji i lokalizacji.
 

crvena zvezda

Łucznik na koniu
Wszystko zależy od poziomu grania jaki reprezentują.
Bo na kalectwo nie pomoże ani 5 członów ani 20 sojuszy, ani fantastyczna lokalizacja:)
 

EditionTwo

Pikinier
Napisał "blisko" więc może być np. 18 albo nawet 17..
1. PPP
2. SIN
3. OFFICE
4. BUM
5. O.Piece
6. Family
7. ONR
8. OBSER
9. -20G-
10. Tzm
11. TASAK
12. Głodek
13. BDB
14. -MDH-
15-20. Są w centrum 3-4 jeszcze inne plemiona, które mogą coś ugrać.

Czy wygra Danio, księgowa puści zabójczego bąka i będzie jedno wielkie bumm! Nie ma znaczenia.
Początek stycznia zweryfikuje wszystko na tym świecie.
 

EditionTwo

Pikinier
Za dużo nie można wyczytać z tej mapki, ale przydatna jest dla plemion z obrzeży.

Postaram wrzucić coś od Siebie za jakiś czas.
 

P1sanka

Chłop
Generalnie z tego co widzę, Głód wpadł tutaj wraz z Tzm mocno na południowym zachodzie. BUM tam się panoszy, szkoda że większość darmy, ale taka filozofia teraz. Na południowym wschodzie dobra lokalizacja SIN i PPP, myślę że będzie tam ostro.
Odnośnie północy to jestem ciekaw A$AP jedynie, nigdzie ich nie widziałem :)
Poczekamy na moment pałaców u każdego gracza :D Będzie miazga ;)
 

aszxqw92

Zwiadowca
Plemie SPR nie znajduje się w TOP20 świata oraz nie znam ekipy bo nie było mi dane grać z nimi dłuższy czas a to że chwala się że byli pionkami BERETÓW jest słabe.
Dodatkowo zdrada wyglądała tak że rozebralismy kreta a oberwało się jedynie organizatorowi bo za dobrze akcje rozpisał i był za dużym zagrożeniem do eliminowania kolejnych kretów kto tam ze mna grał to wie jak było i w bajki SPR nie uwierzy.

Ale fakt w tym momencie specjalnie nie bede zaznaczał SPR nawet jak wbije do Top20 bo ich radni nie wiedza co to jest zdrada.
Zdrada to jak bym poszedl do wroga a ja dzialalem przeciw wrogowi ale nedzne pachołki tego nigdy nie zrozumieją.
Żeby was PPP i SIN tu nauczyło jak sie gra.
 

Świetlisty Władca

Łucznik na koniu
Plemie SPR nie znajduje się w TOP20 świata oraz nie znam ekipy bo nie było mi dane grać z nimi dłuższy czas a to że chwala się że byli pionkami BERETÓW jest słabe.
Dodatkowo zdrada wyglądała tak że rozebralismy kreta a oberwało się jedynie organizatorowi bo za dobrze akcje rozpisał i był za dużym zagrożeniem do eliminowania kolejnych kretów kto tam ze mna grał to wie jak było i w bajki SPR nie uwierzy.

Ale fakt w tym momencie specjalnie nie bede zaznaczał SPR nawet jak wbije do Top20 bo ich radni nie wiedza co to jest zdrada.
Zdrada to jak bym poszedl do wroga a ja dzialalem przeciw wrogowi ale nedzne pachołki tego nigdy nie zrozumieją.
Żeby was PPP i SIN tu nauczyło jak sie gra.
Wiesz, że w tym co mówisz nie ma logiki?

Wpisali sobie w profilu, że wygrali s111 w koalicji z Beretami, ale co mieli innego wpisać? Że sami to zrobili i skłamać? Stan faktyczny zgadza się z tym co tam napisali. Nie wiem czym tu się chwalić - Berety jak Berety, widziałem lepsze i gorsze ekipy.

Skoro podejmujesz się tworzenia mapki, a potem mówisz, że nie chcesz kogoś zaznaczać, to trochę fałszujesz statystykę, a to nie jest mile widziane u osób tworzących mapki i tak dalej. Ja jak SPR wejdzie do top 25, to sam zacznę mapki publikować, bo czemu nie :p
 

aszxqw92

ZwiadowcaO.Pice- upadek ekipy która posiadało 3 człony.
PPP- powrót do normalnej nazwy, zebranie najlepszych graczy z O.Pice i zrobienie z nich 3 swojego członu.
OBSE-C- założenie 2 członu na terenie obrzeży północnego-zachodu.
BUM- upadek 1 członu (więcej informacji dlaczego niżej).
ONR- całkowity rozpadł plemienia które miało jeszcze nie dawno 4 człony (więcej informacji co z nimi niżej).
:::::- plemię stworzone z "najlepszych" (tak twierdzą że najlepszych) graczy plemion ONR i BUM dlatego zniknął 1 człon BUM i plemię ONR (któremu został 1 człon którym moja osoba zarządzała i zmienił nazwę na ADZ)
ADZ- plemię należące dawniej do ONR które po odejściu rady głównego członu zmieniło nazwę.
DEAD- zmieniony kolor na ciemniejszy z powodu podobnego do koloru do plemienia IN.
*300*- pomału upadają ale na mapie zostaną może się odbudują (mają 2 człony gdzie zmieścili by się w 1 bo po 25 osób w kazdym).
*O-S*- znikają z mapy z powodu dążenia do upadku i spadku w rankingu.
LKW- upadek całkowity plemienia.
Family- grało razem z A$AP i z dniem dzisiejszym (30 grudnia) zrobili w A$AP 1 człon (plemię miało ich wcześniej 3) i zrobili z niego swój 2 (nie jako 3 człon ale tamten raczej do rozebrania 8 osobowy).
A$AP- znikło z mapy (info wyżej plemię).
-MDH- odchodzą pomału do Głodu więc znikają z mapy.
SMILE- uzupełniają fajnie K45 i zostali dodani.
xBARx- jako że plemię ma uzupełniające znaczenie w lekkich dodatkowych informacjach pojawia się na mapie.

Na koniec roku wypada coś napisać od siebie o wyglądzie mapy a więc zaczynając od mojego kontynentu gdzie wiem najwięcej:


K45
Na kontynencie znajdują się takie plemiona jak:
Famile
-21G-
ADZ
BDB
xBARx
SMILE
BDB
:::::
Windy (na mapie nie ma bo póki co słabe ale pod analizę)
troszkę SIN


K45
Sytuacja wygląda tak że istnieje tu czysta koalicja plemion: Famile/-21G-/xBARx która posiada ponad połowę wiosek kontynentu i zapewne wygra K45 jak plemiona takie jak BDB/ADZ/SIN/Windy/SMILE (tu nie wiem czy czasem nie stoją po ich stronie) nie powstrzymają.
Mają obrzeża, dobre zagęszczenie więc duże szanse ale zobaczymy jak się to potoczy na pewno warto sytuacje obserwować bo jest kocioł a plemiona mają swoją nie zależność ponieważ posiadają swoje nazwy plemion i koalicje łączy tylko sojusz a reszta jest osobno ale działają wspólnie aby ich zlikwidować każdy na swoim podwórku.


K55
Na kontynencie pozostały 3 wielkie plemiona SIN/PPP/OFFICE. Z tego co mi wiadomo nie dzieli ich nic oprócz stosunków wojennych ponieważ plemię PPP chce przedrzeć się na obrzeża więc ma możliwość przebicia się albo przez OFFICE albo SIN. Jako że office i SIN bronią swoich terenów to mają też możliwość rozciągnąć się bardziej i posiadać samodzielnie całość obrzeży tego kontynentu.
Osobiście takie coś mi się podoba ponieważ jest walka każdy na każdego 1 vs 1 vs 1 więc niech wygra lepszy.


K54
Jak na kontynencie 55 jest tutaj także 3 ekipy ale sytuacja zupełnie inna ponieważ plemię Głód rozciąga się przez całe obrzeża a plemię Tzm zajmuje tylko kawałek tych obrzeży ale z większym zagęszczeniem. Generalnie na obrzeżach większe szanse mają Tzm ale Głód jako że niesiony jest eksplodującą wygraną S131 może pokazać że nie bez powodu wygrali go w 3-4 miesiące.
W centrum zagęszcza sobie plemię BUM likwidując każdego aby mieć zaplecze i pchać później na osłabione Tzm i Głód wojna bo moim zdaniem oba plemienia czyli Tzm i Głód są mocne i na pewno ani 1 ani 2 szybko nie ulegnie.


K44
Prawie nic o kontynencie nie wiem i rozpisywać się nie będę ale na kontynencie jest OBSE-C które z obecnego punktu widzenia nie mają rywali i pomału zmierzają do dominacji na tym kontynencie.


Centrum
Nic ciekawego ::::: chce pokonać BUM. Gdzieś w tym wszystkich SS chce im pomóc a Enty ze nie maja podbić z BUM to pewnie grają pod nich.

Oczywiście to jest moja opinia i z mojego punktu widzenia. Dyplomacji nie znam za bardzo i wypowiadam się z tego co mi przeczucie mówi.
Mam nadzieje że nikogo tutaj nie obraziłem ani nie kłamałem za dużo (choć wiem że może być tu trochę nie prawdy bo tajne dyplomacje nie wychodzące na jaw).