Mapka by Morgoth

Wynik reakcji
200
62 dzień

Jak widzimy trochę się pozmieniało na mapie.
Upadek jednego z faworytów -TD- . Pozostali aktywni gracze zawiązali fuzje z obrzeżowym plemieniem ILI tworząc nowy twór o skrócie AV.
Rozpadło się tez soon, ich gracze zasilili badV oraz -AK- .
ID zaliczyło mam wrażenie tylko kosmetyczny rebranding na WSO.

pl158.2.png

Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
200
Dzień 76

Michałki zostały zjedzone przez 90 OS , oraz -AK- , reszta graczy zrekrutowana przez MUCIA
KRECIKI
po problemach wewnętrznych zostały wciągnięte do WS
Na życzenie dodaje plemię LzL

Plotki niosą, że niedługo możliwe dojdzie do jeszcze jednej zmiany, ale plotki to plotki, pożyjemy zobaczymy :D
Dodaje bonus w postaci mapy politycznej, zrobiłem ją według własnej wiedzy dyplomatycznej więc nie wiem czy jest w 100% rzetelna.
Legenda:
Czerwony - Wróg
Niebieski - Sojusz/PON
Szary - Brak wiedzy na temat dyplomacji

pl158.4.pngpl158.4 — kopia.png

Ostatnia edycja:

Gate

Miecznik
Wynik reakcji
136
Hmm zabawa dopiero im się zaczyna tak naprawdę, wcześniej mieli jedynie jeden front z nami -90- , rekrutując mich pare dni temu sami wciągnęli się do następnych wojen, wiec z krótkiego frontu zrobił im się dość bardzo długi
Z AK wojna trwa od 3tygodni więc nie ma znaczenia czy Michałki dołączyły do nas czy nie. AK otoczyło się ponami dookoła żeby mieć szanse pokonać wielka Mucie, podobnie z 90tkami bo mają tylko jeden przesmyk z Avon, a tak to dookoła pon czy sojek.
Tylko wielka Mucia nie chowa miecza przed nikim.

Mucia ma się dobrze
Ave Mucia!

Wynik reakcji
200
Z AK wojna trwa od 3tygodni więc nie ma znaczenia czy Michałki dołączyły do nas czy nie. AK otoczyło się ponami dookoła żeby mieć szanse pokonać wielka Mucie, podobnie z 90tkami bo mają tylko jeden przesmyk z Avon, a tak to dookoła pon czy sojek.
Tylko wielka Mucia nie chowa miecza przed nikim.

Mucia ma się dobrze
Ave Mucia!
Zwał jak zwał, ja nazywam to np. dobrze prowadzona dyplomacją lub źle. W waszym wypadku to drugie, nie jest to przez was jakkolwiek planowany zabieg lecz następstwo różnych decyzji. Nie zawiązujemy koalicji przeciwko wam ponieważ, się was boimy. Bardziej bym powiedział ze każdy widzi w was bardzo smaczny kawałek obrzeży. Wyspa jak Pabaa sam pisał już na FO poszła na poświęcenie i patrząc w jakim tępie znikła w jednej chwili nie nazwałbym tego frontem z AK, prawdziwy front z AK macie dopiero teraz. U nas wojna była wyrównana lecz my skupialiśmy się w miedzy czasie na innych plemionach, do tego redukcje przeprowadziliśmy o wiele wcześniej na większa skale przez co mielsimy o wiele mniejszy potencjał szlachty i wojsk. Teraz sytuacja się odwraca, ponieważ czas goni a z redukcja jesteście no rzekłbym dość bardzo do tyłu tez przez rekrutacje. Uprzedzę argument wasza wojna z Dakota raczej nie była zbyt wymagająca jak np. nasza z TD. Avon następca TD wasz koalicjant przeciwko nam tez niestety jak na razie ma problemy. A cały deff który mogliście kumulować na nas będziecie musieli rozłożyć. Jestem ciekaw jak teraz wam pójdzie :) nie żebym życzył wam źle bo dobrze się bawię na froncie z wami, czasami coś podbije czasami stracę, ale przynajmniej jest ciekawiej. A teraz sytuacja zrobi wam się nieciekawa i taka jest prawda, obojętnie jakiej propagandy byście nie próbowali siać. Nie wykorzystaliście praktycznie w ogole naszego najsłabszego momentu. Odbiliscie jedynie stracone wioski. Niedługo poznacie nasz prawdziwy potencjał :)

Ostatnia edycja: