Mapa w statystykach wojennych.

Wprowadzić nową opcje?

  • Tak.

    Głosy: 232 91,7%
  • Nie.

    Głosy: 8 3,2%
  • Do poprawki.

    Głosy: 13 5,1%

  • W sumie głosujących
    253
Status
Zamknięty.

DeletedUser24545

Guest
Mnie to razi w oczy ta mapa.

Widać nie umiesz jej wykorzystać/obsłużyć/zastosować. Stanowi dużo ciekawsze rozwiązanie od tego tu proponowanego. Dużo bardziej kompleksowe. I zawiera w sobie to, co się tu proponuje.

Temat dla mnie bezsensowny.
 

DeletedUser156267

Guest
Nie rozumiesz meritum sprawy. Moje rozwiązanie ma pomóc w szybszym przeanalizowaniu przejęć Twojego plemienia. Jeżeli ktoś będzie chciał zobaczyć więcej to wejdzie na tą Twoją stronę, ale jeśli masz mniej czasu to chyba lepiej mieć wszystko na wyciągniecie ręki, nieprawdaż?


Tak samo mógłbyś powiedzieć, że nie warto pisać na pw w plemionach, bo na skype można zrobić video konferencje...
 

DeletedUser24545

Guest
Moja opinia nie jest wymierzona personalnie w Twoją osobę, a tak to chyba odbierasz. Uważam, że ta propozycja jest bezsensowna, skoro jest odpowiednie narzędzie, które nie dość że oferuje to co proponujesz, to do tego wiele więcej rzeczy - w tym dostęp bezpośredni do statystyk plemienia, innych plemion, przejęć etc. .

Jeśli bawi Cię śledzenie nawet od czasu do czasu przejęc wiosek Twych sojuszników - nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z narzędzia do którego link tutaj wkleiłem. Po kie licho dublować rozwiązania ?

Wiadomość gg i pm w grze to zła analogia. To, że coś wykracza poza odnośniki dostępne z poziomu gry, nie oznacza, że nie jest to narzędzie/rozwiązanie dedykowane.
 

DeletedUser156267

Guest
Ja po prostu bronie swojego pomysłu, bo chyba go nie zrozumiałeś. Każdy wie, że są statystyki, przejęcia, zmiany plemion, aktywność na innych stronach internetowych. Ale zrozum - lepiej mieć to wszystko pod ręką, a nie wchodzić z plemion na statystyki, potem znowu na plemiona i tak w kółko. Mój pomysł ma po prostu skrócić czas poświęcony na plemiona, tyle w temacie...
 

DeletedUser159480

Guest
Za - bardzo fajny pomysł.

107 za, 4 przeciw i 3 do poprawki, dlaczego Team tutaj nie zagląda i nie skomentuje tego?
 

DeletedUser

Guest
Wg mnie jeden z najlepszych pomysłów jaki pojawił się na forum :) Oczywiście tak. Kwestia czasu jak to wprowadzą :)
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście, że na tak. :) Chociaż wydaje mi się, że i tak coś takiego podepną jedynie pod premium. :)
 

DeletedUser156267

Guest
Mam nadzieję, że pomysłodawca będzie miał to za free? :D
 

DeletedUser

Guest
Proponuję aby support dał taką ankietę na każdym świecie i dopiero za zgodą większości wprowadzić!
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Wiadomo, że jakiś czas temu InnoGames przejęło TWPlus. Zaimplementowanie tego tam byłoby całkiem sensowne, ale nikt nie mówi, że w grze już nie ma na to miejsca.
 

DeletedUser156267

Guest
Bryfft miał zgłosić pomysł, ciekawe co z tego wyjdzie :)



Mam nadzieje, że dowiemy się o wynikach tutaj albo na stronie głównej :rolleyes: :D
 

DeletedUser

Guest
jestem za ale wątpię by chciało im się to wprowadzać w życie, zresztą zobaczcie zapał modów czy innych z Plemiona Team, tylko dwóch lub trzech się wypowiedziało... a co z resztą?
 

DeletedUser

Guest
pomysł dobry , weszło by to w "skład " plemion poprostu a nie jako osobny dodatek jak np tutaj
topnoblers.png


bardziej bym widział już na zasadzie tej mapki , gdzie pokaże mi rozwój plemienia , w która stronę gracze idą i jak przesuwa się front,granica ...
takie nowinki dodają plemionom jako grze coś co gracze już dawno wprowadzili , kwestia tego czy właśnie nie będzie muliło ^^
jestem Za oczywiście
 

DeletedUser

Guest
Tak, w wersji 8.0 ma być wprowadzone sporo poprawek - ogólnie ta odsłona ma zaprezentować sporą różnicę między dotychczasowymi wersjami - oby to tylko nie odbiło się czkawką.
 

DeletedUser

Guest
Good idea xP
Ale w Paincie to pewnie siedziałeś z pół dnia, co nie? xD
 

DeletedUser

Guest
Witam,

popieram pomysł, ułatwiłby zadanie osobą odpowiedzialnym za robienie map w plemieniu jak i planowaniu działań.
 

DeletedUser156267

Guest
Ciekawe czy niedługo pojawi się wiadomość o tym pomyślę na stronie głównej :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
no to chyba można już usunąć??

czemu usunąć skoro nie zostało to nadal wprowadzone? Pomysł jest świetny, trzeba prosić, czekać i być dobrej myśli, im więcej głosów na tak, tym większa szansa, że pomysł zostanie wprowadzony przy którejś aktualizacji ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry