Mapa w statystykach wojennych.

Wprowadzić nową opcje?

  • Tak.

    Głosy: 232 91,7%
  • Nie.

    Głosy: 8 3,2%
  • Do poprawki.

    Głosy: 13 5,1%

  • W sumie głosujących
    253
Status
Zamknięty.

DeletedUser156267

Guest
Właśnie wpadłem na pomysł by przyspieszyć czas przeglądania statystyk wojennych. Mianowicie, chciałbym dodać do tabeli statystyk wojennych nową zakładkę o nazwie "Mapa". Nowa opcja, pozwalałaby na szybkie obejrzenie mapy przejęć z obojga stron konfliktów. Wiadomo, że niektórym nie chcę się ciągle siedzieć na twstats i ustawiać opcji przejęć, więc myślę, że byłoby to dobrym rozwiązaniem problemu.

Nie znam się zbytnio na możliwościach serwera hostującego naszą grę, ale przynajmniej mi, sprawi to mniej problemu i więcej zaoszczędzonego czasu. Z góry proszę o nieciśnięcie mnie i po prostu o obiektywne wypowiedzi :p

Na koniec screen, który symuluje działanie nowej opcji:

FOTO
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
pomysł dobry ale ogólnie rzecz biorąc niewykonalny a nawet jeśli to zalagował by server kompletnie
 

DeletedUser

Guest
teraz trzeba tylko adminów powiadomić żeby zajrzeli i więcej ludzi musi być na TAK bo jak na razie tylko 14 głosów
 

DeletedUser158229

Guest
daje do poprawki, bo jakby serwer jeszcze bardziej zaczął lagować, to by było nie za fobrze ;)

może jakis odnosnik do innej strony z mapa? albo opcja w tw stats?:)
 

DeletedUser156267

Guest
daje do poprawki, bo jakby serwer jeszcze bardziej zaczął lagować, to by było nie za fobrze ;)

może jakis odnosnik do innej strony z mapa? albo opcja w tw stats?:)

Jak pisałem, nie znam się na wydajności sprzętu na którym stoją plemiona. Po prostu chcę sobie ułatwić życie :p

A jeżeli chcecie, żeby było więcej opinii i głosów, to proszę żebyście wysłali link do tego tematu na forach waszych plemion :)
 

DeletedUser156267

Guest
Dobrze by było gdyby jakiś admin zainteresował się w ogóle tym tematem...
 

DeletedUser30788

Guest
Na tak :)
bardzo dobra opcja, która powinna zostać wprowadzona w grę. W koncu to gra "plemiona" więc na rozwoju naszego plemienia powinnismy się skupiać jak najbardziej :)
 

DeletedUser152508

Guest
jakby co to ja na TAK, przydało by się w późniejszym okresie gry :)
 

DeletedUser30788

Guest
gdzie niedopracowane?
mapka nie bedzie wygladac tak jak na obrazku :D
to tylko przykład...
 

DeletedUser156267

Guest
I znowu cisza :mad:


Głosowanie wyszło na Tak i jest dość sporo głosów, ale czy mógłby w końcu jakiś kolejny admin się wypowiedzieć? :confused:
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Ci co twierdzą że zalagowałoby serwer to mało się znają, kwestia odpowiedniego zapytania do bazy i dodanie daty kiedy przejęta wioska.
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Głos na tak, ponieważ nie musielibyśmy zapisywać (jak niektórzy tak robią) na jakimś pierwszym poście w temacie stracone wioski naszych kolegów. Dobry pomysł. Pochwalam :p
 

DeletedUser152121

Guest
Też jestem na tak działać coś musimy:) Bo sami tego nie zmienimy.
 

DeletedUser145808

Guest
Ciekawa propozycja, głos jak najbardziej na tak :)
Ale istnieje szansa na to, że ten pomysł doczeka się realizacji:confused:
 

DeletedUser156267

Guest
Spróbujcie "zareklamować" ten wątek na forach waszych plemion, wtedy może szybciej się rozwinie. (niech głosują i piszą jeśli mogą) Z góry dzięki.
 

DeletedUser

Guest
Jestem jak najbardziej za gdyż mi także ułatwiłoby to życie..Dzięki temu nie musiałbym wchodzić na twstats tak więc jestem za wprowadzeniem tego pomyslu do gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry