Mapa od Kruka

OczyKruka

Wieczny Chłop
Wynik reakcji
863

Dzień dobry świecie 158. Mapek tu w bród, więc ja tu raczej jako dekoracja jestem.

Póki co mapka jest w wersji basic czyli:
- póki nie wyklarują się tereny zajmowane przez jedno plemię tak to będzie wyglądało
- kolory są jakie są, w przyszłości stonują się i uporządkują
- na ś150 była dyplomacja i staty. Jeżeli tutaj też chcecie, piszcie - zobaczę co da się zrobić. Chociaż przyznam, że statów nie chce mi się liczyć ani trochę
- na razie nie będzie gifa
- ujmuję pierwsze 20 plemion z rankingu
plus: nie ma sensu pisać, że nie jest aktualna, bo w 90% wrzucana jest z danymi sprzed 1, 2, 22 dni... (na obrazku jest podana data ściągnięcia informacji do mapki)

Miłego!
OczyKruka czyli Anna

Ostatnia edycja:

DeletedUser177134

Guest
Tajemnica zawodowa to latanie z pędzlem o kryciu na 50% od kropki do kropki.
Myślałem, że jest jakiś prostszy i łatwiejszy sposób, by zrobić to. Latanie od kropki do kropki zajmuje sporo czasu i wysiłku (no chyba, że się ma tablet graficzny, to robi się tamto szybciej). Sądzę, że jest jakaś opcja gdzieś, skrypt lub rozszerzenie (w programach jak GIMP, czy PS), która pozwala na automatyczne pokrycie każdego piksela o danym kolorze HEX jakimś pędzlem czy innym obiektem.

OczyKruka

Wieczny Chłop
Wynik reakcji
863
Myślałem, że jest jakiś prostszy i łatwiejszy sposób, by zrobić to. Latanie od kropki do kropki zajmuje sporo czasu i wysiłku (no chyba, że się ma tablet graficzny, to robi się tamto szybciej). Sądzę, że jest jakaś opcja gdzieś, skrypt lub rozszerzenie (w programach jak GIMP, czy PS), która pozwala na automatyczne pokrycie każdego piksela o danym kolorze HEX jakimś pędzlem czy innym obiektem.
Oczywiście, że jest! Ale to przecież najlepsza zabawa! Gumkować plamki bez kropki i zamalowywać te, które doszły. Widzę dokładnie, kto ma złą, a kto dobrą passę. I zajęcie powtarzalne - czysty relaks i wyciszenie! Czasem człowiek ma dość wymyślania, kombinowania i kreowania ;)

Choinkaa

Chłop
Wynik reakcji
40
Mój ulubiony twórca map, pozdrawiam ciepło, dziekuję za twoją pracę dla community.
Doceniam że chce Ci się tworzyć i dzielić się z nami tymi cudami : )

Basaksehir

Chłop
Wynik reakcji
8
Hej, można mapkę? tylko ze znacznikami z dyplomacji. Przynajmniej będzie można zaoszczędzić wszystkim przeglądania TW Statsów kto z kim walczy :)

Krajt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.107
Hej, można mapkę? tylko ze znacznikami z dyplomacji. Przynajmniej będzie można zaoszczędzić wszystkim przeglądania TW Statsów kto z kim walczy :)
Ja bym poczekał aż wyklaruje się kto zamierza dołączyć do Luny a kto zostać na tonącym okręcie TD.