Mapa by Zeur

Zeur

Miecznik
Niestety nie mam aż tyle czasu żeby ładnie wypisywać nazwy plemion na mapie, więc musicie się tym zadowolić, jeżeli będziecie chcieli jakąś aktualizację bądź coś pominąłem, proszę o zostawienie wiadomości w tym temacie nie pisanie do mnie priv.

08.06.2019

Mapa.jpg

Zeur

Miecznik
  • Usunąłem YF! oraz YF!A z członów YF
  • Znaczników nie zmienie, tak wg. mnie jest lepiej
  • Dodałem S.O.S

Zeur

Miecznik
Kolejna mapka, myślę że w takiej formie będę je tworzył, jak ktoś ma pytania czemu takie plemiona - a bo tak mi się podobało, zamówienia pisać tutaj

EDIT: Dodałem 2 plemiona :)

Ostatnia edycja:

Zeur

Miecznik
Może, szczerze robiłem po pijaku więc zrobiłem tylko 4 czlony te które są wypisane w głównym

4 oficjalne czlony? No chyba nie. Wystarczy spojrzec w profil glownego ich odlamu. Widniej ich tam wiecej niz cztery. No chyba, ze mam slaby wzrok. To ze maja inna nazwe dla mnie nie ma znaczenia, ale chyba warto by bylo ich wszystkich uwzglednic.

ZohanBody

Miecznik
W takim razie widzę, że WARIAT niezle się bawi nazywając swój człon niszczyciele i skrót '-=N=-'

Albo coś mi się pokręciło, albo niezła podszywka

Zeur

Miecznik
Potwierdzone, jako iż trochę się pozmieniało itd.

Nowa mapa z dodatkowymi liczbami które symbolizują ilość członów

Ostatnia edycja:

Zeur

Miecznik
Tak, mam jeszcze jedno spotkanie i idę po piwka, zrobię koło godziny 21 mapka będzie gotowa

Kreonomaxx

Miecznik
Alboooooo ooo jeszcze pomysł, jakoś na wojny takie pomiędzy plemionami, że np. KO! vs Rh+ czy coś, ale to czasochłonne, ja bym zrobił, ale mapek nie umiem robić ładnych XD

Zeur

Miecznik
Nie ma szans na takie wojenne, aż tak nie żyje tą grą :D A co do ćwiartek to zobaczę jak będę z czasem grając w inne gierki

Zeur

Miecznik
Więc tak ze zmian które zauważyłem, jeżeli wy też coś wiecie to dawajcie znać

1. Jeden z członów Wariatów zmienił nazwe na człon YF ale jako iż Eliminator nie potwierdził że to ich człon to zapisuje oddzielnym kolorem
2. Nie wiem czy te pozostałe 6 plemion dalej należą do całej rodziny wariat stąd też jest napisane że albo 3 albo 9
3. Usunąłem Everlastów bo było pare wiosek
4. Fatum zmieniło nazwę na RH

Na drugi raz powiększę mapę bo dochodzi tych wiosek więc zaraz będzie 5 kontynentów szerokości