Lukasz032 vel anegdot :)

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Dziękuję ;)

W końcu przestaniesz mnie warnowac
To już zależy tylko od Ciebie, zmienią się jedynie działy, na których moderacji spędzam więcej czasu ;) No i dojdzie parę obowiązków, w każdym razie od strony użytkowników nie za wiele się zmienia ;) - oprócz tego, że z pewnością będzie przyjemnie :p
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.048
Ada/Łukasz małe pytanko!
Czemu Madzia nie ma tu tematu. Już dawno powinien być!!
Co to jest, że mam was pouczać w tak oczywistych tematach !!
Smodek bez tematu !!!
 

DeletedUser187854

Guest
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Panie Łukaszu, jak to jest być profesjonalnym moderatorem? nie ma Pan czasem ochoty spocząć na laurach i całkowicie olać swoich obowiązków?
 

DeletedUser25488

Guest
Hm dawno tu nie pisałem ale skoro już mnie ktoś z motywował to jak tak chór poszedł :D?
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Panie Łukaszu, jak to jest być profesjonalnym moderatorem? nie ma Pan czasem ochoty spocząć na laurach i całkowicie olać swoich obowiązków?
Nie mam, bo tak się po prostu nie robi. Szanuję czas swój i innych, jeżeli bierzesz na siebie zadanie i również pewien sztab ludzi (w tym naprawdę pięknych moderatorek ;) ) to jest prosta zasada - pożartować można, pointegrować się trzeba i z teamem, i z graczami (zresztą ten temat do dobra do tego okazja, zapraszam :p ) - no ale jak przychodzą obowiązki, to na chwilę idzie w odstawkę "luzik" i trzeba zrobić co swoje jak najlepiej ;)

Hm dawno tu nie pisałem ale skoro już mnie ktoś z motywował to jak tak chór poszedł :D?
Czysto, ku zaskoczeniu wielu nie tylko pauzy :D
 

DeletedUser25488

Guest
Hm masz nagranie:D? bo wiesz to, że tobie wydawało się, ze czysto nie znaczy, że inny mieli to samo odczucie :D?

P.s Doczekałeś się kebaba:? W sumie sądziłem, że macie lepsze :( U mnie są dużo lepsze :D
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Z reguły nie wrzucam nagrań ze swoim wyłącznym udziałem do sieci, po prostu jakoś nie jestem mocno "medialny" w pojedynkę :p choć idę o zakład, że jakieś mój zespół, jeden czy drugi, a może i ten od wesel, znalazłby - ale zasię, życie zawodowe a życie prywatne, różnica :D

Doczekałem się, wcale długo nie czekałem :p co do Warszawy, to też za wiele lokali od kebabów nie objechałem - nie lubię żyć tylko na kebabach :D
 

DeletedUser187854

Guest
Nie mam, bo tak się po prostu nie robi. Szanuję czas swój i innych, jeżeli bierzesz na siebie zadanie i również pewien sztab ludzi (w tym naprawdę pięknych moderatorek ;) ) to jest prosta zasada - pożartować można, pointegrować się trzeba i z teamem, i z graczami (zresztą ten temat do dobra do tego okazja, zapraszam :p ) - no ale jak przychodzą obowiązki, to na chwilę idzie w odstawkę "luzik" i trzeba zrobić co swoje jak najlepiej ;)

Aaa. To kiedy zrobisz co Twoje? o_O
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Rok minął, to można odkopać :D :D :D

Zawsze byłeś takim dobrym moderatorem?
To zależy w jakim ujęciu - niewątpliwie forum Plemion jest dość specyficzne, tu nie da się wejść "z marszu" i od razu znać wszystkich i wszystko :p Mówiłem kiedyś, że zaczynałem na Elektrodzie - ale jakbym miał wybierać po raz kolejny, to po raz kolejny wybrałbym Plemiona ;)
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Miałem Cię Łukasz za ogarniętego człowieka w przedmiotach ścisłych,ale widocznie się myliłem,bo nie wiesz ile dni ma rok i kiedy mija xD
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Liczę tu z grubsza, no przecież nie będzie się nikt raczej przystawiał co do dnia, bo to nie temat o zadaniach z analizy matematycznej :D
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Mam nadzieję,że nigdy nie będziesz konstruował żadnych rzeczy ,bo ludzkie życie będzie w niebezpieczeństwie z tym twoim liczeniem z grubsza
 
Do góry