Lukasz032 vel anegdot :)

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Kiedyś wystarczyło mieć z rosyjskimi przemytnikami polskich jabłek za granicę Bugu, ale odkąd wprowadzili embargo, czarny rynek trochę się zwiększył i obecnie nie wiadomo, kto jest kim, więc trzeba wysilić się trochę bardziej :p

Ja słyszałem, że Rosjanie to podejrzane towarzystwo... ;/
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
482
podejrzewam, że więcej piwa na początku zrobiłoby Ci lepiej :D
i trzeba Cię zaszczepić przed wypadkami :)
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
Czy uważasz, że kmic (złośliwiec :p) jako opiekun projektu powinien zakupić nam kaski, ochraniacze i ubezpieczenie NNW, aby uniknąć w przyszłości strat w członkach kółka inwalidów ?
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
482
Po Waszych ostatnich popisach sugeruję najpierw zorganizować kask oraz komplet ochraniaczy na kolana i łokcie ;> Plusem jest to, że chociaż Olka pokazała jak potrafi się puszczać :p

jakby mnie Łukasz nie pociągnął, to bym tyłka nie obiła!
poza tym... dobrze się puszczam, no co? :D
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
sugeruję najpierw zorganizować kask oraz komplet ochraniaczy na kolana i łokcie ;>

Czy uważasz, że kmic (złośliwiec :p) jako opiekun projektu powinien zakupić nam kaski, ochraniacze i ubezpieczenie NNW, aby uniknąć w przyszłości strat w członkach kółka inwalidów ?

Jestem za :) tylko pewnie nieprędko będziemy się ślizgać po raz kolejny (no chyba, że na murawie Narodowego przed kolejnym meczem Polska - Anglia :D)

a propos kasków, aż sobie przypomniałem:
[dvd=Ani Mru Mru - Bez kakakasku]Wx14unQ4kR8[/dvd]

jakby mnie Łukasz nie pociągnął, to bym tyłka nie obiła!
E tam, źle nie było :)

poza tym... dobrze się puszczam, no co? :D
Trzymasz też nieźle :D
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
To zależy - bo za nieświeżego banana albo niedziałającą myszkę niestety podziękuję :)
 
Do góry