"Lubię to"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser161820
  • Data rozpoczęcia

"Podziękuj" tak jak na forum w grze.

  • Tak

    Głosy: 48 76,2%
  • Nie

    Głosy: 15 23,8%

  • W sumie głosujących
    63
Status
Zamknięty.

DeletedUser161820

Guest
Tak jak jest na forum w grze opcja podziękuj, tutaj też by się przydała, co wy na to ?
 

DeletedUser

Guest
Jestem ZA! ;) Fajny pomysł mam nadzieje że administracja go przyjmie :) :rolleyes:
 

DeletedUser162404

Guest
............

Popieram :D
niech ta opcje wprowadza jak najszybciej
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że już wszyscy czy prawie wszyscy dali się zfejsbukować.
Nie, nie i nie. Wystarczy że to "podziękuj" w grze już wkurza.
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że już wszyscy czy prawie wszyscy dali się zfejsbukować.
Nie, nie i nie. Wystarczy że to "podziękuj" w grze już wkurza.

co cię wtym wkurza???

jestem za
można zrobić też licznik pochwał czy coś wtym stylu
 

DeletedUser

Guest
Lubie to - na tak, przyda się.

UP: Licznik pochwał na nie, będzie jeszcze więcej spamu na forum.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Dawno dawno temu taka opcja na forum była, ale powodowała jedynie chory wyścig w dążeniu do jak największej liczby "podziękowań" (czy jak to się tam nazywało... bodajże reputacja?). Do tej pory pamiętam, jak członkowie plemienia nawzajem rozsyłali sobie linki do swoich postów aby sobie "plusować"... takie swoiste kółko wzajemnej adoracji, do tego dość mocno obciążające serwer koniecznością przeliczania nikomu niepotrzebnych statystyk...

Fanów klikania "Lubię to" zapraszam do odwiedzin naszego fan-page'u na Facebooku - http://www.facebook.com/Plemiona - tam zbliżamy się do 20.000 "lubiących", a korzystać warto... to m.in. użytkownicy FB jako pierwsi dowiedzieli się o ostatniej akcji z darmowym AF, oni też (w lekko pośredni sposób) zdecydowali o tym, że świat 60. został odpalony akurat o danej porze (p. wiadomość z 16 lutego :D) - myślę, że tego typu akcje (ta akurat była spontaniczna) możemy powtarzać też w przyszłości. :)
 

DeletedUser161820

Guest
Dawno dawno temu taka opcja na forum była, ale powodowała jedynie chory wyścig w dążeniu do jak największej liczby "podziękowań" (czy jak to się tam nazywało... bodajże reputacja?). Do tej pory pamiętam, jak członkowie plemienia nawzajem rozsyłali sobie linki do swoich postów aby sobie "plusować"... takie swoiste kółko wzajemnej adoracji, do tego dość mocno obciążające serwer koniecznością przeliczania nikomu niepotrzebnych statystyk...

Fanów klikania "Lubię to" zapraszam do odwiedzin naszego fan-page'u na Facebooku - http://www.facebook.com/Plemiona - tam zbliżamy się do 20.000 "lubiących", a korzystać warto... to m.in. użytkownicy FB jako pierwsi dowiedzieli się o ostatniej akcji z darmowym AF, oni też (w lekko pośredni sposób) zdecydowali o tym, że świat 60. został odpalony akurat o danej porze (p. wiadomość z 16 lutego :D) - myślę, że tego typu akcje (ta akurat była spontaniczna) możemy powtarzać też w przyszłości. :)

Można ograniczyć do np. 30 "podziękowań" ? Według mnie to naprawdę dobra propozycja ale to nie ja decyduję :)
 

DeletedUser

Guest
Jasne,dajmy jeszcze kilka innych bzdur i dodatkową blachę za to. jak w światach z limitem gdzie widzę blachę za farmienie 3,500 na dobę a limit jest 300,000 surki. Żałosne. Ja na full limit ślę max 10 ataków-więc te trzy i pół koła to normalnie śmiać się chce. Do tego doprowadzają głupie blachy-że zamiast atakować czy coś to gość żałosny śle po 10 lk na farmę całą dobę. Moim zdaniem bez sensu pomysł. Dodatkowe blachy za ataki,itp. ok,ale za takie coś?? Bs.
 

DeletedUser161820

Guest
Jasne,dajmy jeszcze kilka innych bzdur i dodatkową blachę za to. jak w światach z limitem gdzie widzę blachę za farmienie 3,500 na dobę a limit jest 300,000 surki. Żałosne. Ja na full limit ślę max 10 ataków-więc te trzy i pół koła to normalnie śmiać się chce. Do tego doprowadzają głupie blachy-że zamiast atakować czy coś to gość żałosny śle po 10 lk na farmę całą dobę. Moim zdaniem bez sensu pomysł. Dodatkowe blachy za ataki,itp. ok,ale za takie coś?? Bs.

Limit to dobra sprawa, jeśli nie chcesz limitu to po co tam grasz ? Podziękuj mi i kilku osobom się podoba, może wprowadzą może nie zobaczymy jak to będzie. Rozumiem mimo to o co Ci chodzi z tym, ze 10k limitu..
 

DeletedUser144151

Guest
Limit to dobra sprawa, jeśli nie chcesz limitu to po co tam grasz ? Podziękuj mi i kilku osobom się podoba, może wprowadzą może nie zobaczymy jak to będzie. Rozumiem mimo to o co Ci chodzi z tym, ze 10k limitu..

gracz nie krytykuje limitu farmienia,zastanawia się jak można dla głupiej odznaki wysłać 3k ataków w których 2900 będzie bez surki bo 100 wystarczyło do wyfarmienia limitu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No i do czego to prowadzi tak szczerze? Bo to moim zdaniem lekko bez sensu... może od razu zamiast dziękować rzucajmy dzidą? :> I do profilu : Dostał dzidą: 5 razy.
Nie, jestem zdecydowanie na nie - niepotrzebne takie bajery bo w niczym nie pomogają a tylko są zasyfiaczem typowym.
 

DeletedUser

Guest
uhuhu, albo przed okresem jestś albo w czasie bo widze że ciagle na nie jestes na tym forum:)
Dziecko, wyobraź sobie, że to moja osobista sprawa kiedy jestem przed okresem czy kiedy go mam i Tobie zupełnie nic do tego. A jestem na nie bo widzę w jakim kierunku próbujecie tą grę popchnąć. Ta gra ma urok dlatego, że jeszcze najbardziej z wszystkich innych opiera się różnym komercyjnym "nowinkom".
 

DeletedUser164406

Guest
Fajna opcja albo zamiast podziękuj moze być poprostu "lubie to".:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry