loteria

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8819
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś loterie

  • Tak

    Głosy: 129 67,9%
  • Nie

    Głosy: 61 32,1%

  • W sumie głosujących
    190
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Czemu miał być żart ?

Jakiś to w końcu pomysł jest:D
 

DeletedUser13293

Guest
Odp: loteria

Łe tam, admini tylko i admini. Czas wziąść sprawy we własne ręce. W innych grach MMO takie loterie się odbywają, np. w Tibii.
Moja wizja loterii, którą może zorganizować każdy z nas:
Użytkownik A organizuje loterie. Zamieszcza informacje na forum w dziale dla swojego świata. Gracze kupują po jednym losie, pisząc jaki chcą dostać nr losu (od 1-100). Cena za los to powiedzmy 300 każdego surowca. Organizator ustala jakie nagrody będą (W Tibii robione jest to tak, że najpierw organizator losuje np. 9 losów które dostają mniejsze nagrody i 1 który zwycięża). Nagrody powiedzmy takie:
1 miejsce - 50k surowców
2. 10k
3. 5k
4. 3k
5. 3k
6. 3k
7. 2k
8. 2k
9. 2k
10. Zwrot wpłaconych surowców.

Oczywiście nagrody można zmienić, podałem tak dla przykładu ;) . Żadni admini nie są potrzebni do tego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Ale w końcu ktoś to musi zrobić..

Sam to zrobisz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

Nigdy w żeciu Totolotka w plemionach!! To jest pomysł tylko i wyłącznie dla farm a nie farmerów. Nawet jak taka farma dostanie tyle surowców to po co jej, jak i tak nie będzie umiała wykorzystać?? Czemu Wy z takiej gry takie durne loterie wymyślacie?? Może jeszcze STS-y zrobimy?? Czemu Wy taką Tibię porównujece do Plemion?? Tych dwóch gier nie da się ze sobą połączyć!! Gdzie w czasach średniowiecznych bawili się w takie rzeczy?? Nigdzie!! Albo sami zdobywali jakiś łup lub za pomocą handlu, ale napewno NIE za pomocą jakiś konkursów!! Szanowna administracją przynajmniej Wy bądźcie mądrzy i nie wprowadzajcie tego beznadziejnego pomysłu do gry.

Widocznie nie lubisz zmian :)
 

DeletedUser12782

Guest
Odp: loteria

pomysł taki sobie zreszta lepiej farmic wiecej surki sie zbierze:) niz czekac na cud ze sie wygra jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

jestem na tak! przydaloby sie takie cos! jak nie ma surki to moze wygra! fajny pomysl!
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

ta jeszcze czego:mad::mad::mad: mam nadzieje że tego nie wprowadzą bo z pakiej fajnej gry chcecie zrobić ścierwo już to sobie wyobrarzam dzisiaj podwujna kunulacja do wygrania po1.000.000.000 każdego surowca losowanie dziś o 21:30.dajta se siana osły:mad::mad::mad::mad: i nie wydziwiajta ja gre lubie taką jaka jest.
 

DeletedUser8380

Guest
Odp: loteria

Psiara jak ja Cię dawno na forum nie widziałem. A co do tego dennego pomysłu tu nie bo to nie jest totolotek. A po co się kłócić jak i tak tego nie wprowadzą.

Bo jestem u wujka :), dzisiaj wracam! (cała poobijana :()
 

DeletedUser901

Guest
Odp: loteria

Jastem nie nie podoba mi się ten pomysł. Jak chcecie mieć loterie to w plemieniu można zrobić.
 

DeletedUser11885

Guest
Odp: loteria

Dokładnie, u nas kiedyś taka była i tak sobie to wygląda.No chyba że komuś kto jest na miejscu 32456789 zależy na szybkim skoku w rankingu.A przesłanie paru milionów surki można rozłożyć na raty.Albo wiem!
Założyć od razu "bank Surki" i składać depozyty tylko ciekawe kto będzie bankierem:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: loteria

To jest święty pomysł:):):):):):):):) podoba mi sie takie coś
 
Status
Zamknięty.
Do góry