Limit osób w plemieniu...

  • Rozpoczynający wątek jimdallas
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, że to dobry pomysł?

  • Tak, zdecydowanie.

    Głosy: 27 18,1%
  • Nie mam zdania...

    Głosy: 5 3,4%
  • Nie, to głupota.

    Głosy: 112 75,2%
  • Tak, ale wymaga poprawek

    Głosy: 5 3,4%

  • W sumie głosujących
    149
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

pomysł jest dobry ale on chce poprostu by plemiona były podobne do gladiatorów, bo tam są gilidie i na nie sie płaci by rosła w siłe , tak samo i on chce ale jezeli to ma powstac to i ma powstac 4 surowiec a raczej gotówka:)
 

DeletedUser13869

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

ja uwazam ze w plemieniu powinno być tyle osób ile się chce wedlug mnie limit osób w plemieniu powinni ustawic zalozyciele jak chca zeby w plemie iu bylo tylko 100 osob to jak bedzie 100 osob odbiora wszystkim mozliwosc rekrutacji w plemieniu i tyle:cool:
1081bf5d254454d2ba65786a18fd03ab4.1.gif
 

DeletedUser13869

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

pomysł jest dobry ale on chce poprostu by plemiona były podobne do gladiatorów, bo tam są gilidie i na nie sie płaci by rosła w siłe , tak samo i on chce ale jezeli to ma powstac to i ma powstac 4 surowiec a raczej gotówka:)

jezeli bedzie tak jak muwisz z gladiatorami to ja odrazu usune moje konta z plemion

czy przypadkiem nie chodzilo ci o gladiatusa??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

tak jestem juz na 11 poziomie tam i wiem na czym ta gra polega ale jezeli ona ma byc na wzur do tego pomysłu to bedzie ciezko strasznie grac bo płacic surowcami to przesada jak juz to niech dodaja do kopalni , kopalnie złota
 

DeletedUser

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

Ja uważam że dobry pomysł ale jak reszta zauważyła, wzięte z Traviana, Gladiatusa, Bitefighta i wielu innych...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

skonczcie wreszcie z tymi pomyslami z traviana.

travian to travian, plemiona to plemieona

i wlasnie dlatego nie gram w ta pierwsza...
a jak ci sie nie podoba to idz i tam graj - proste :mad:
 

DeletedUser11831

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

co za pomysł po co limit nie ktorzy lubia masówki inni nie:D i ty nie lubisz masówek bo ja też ale pomysł mi sie nie podoba
 

DeletedUser13907

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

Ludzie! Nie bojcie sie masowek! To, ze plemie jest niezorganizowane, to wina Rady, a forum nieprzejrzyste-moderatorow! Czym wiecej osob, tym wiecej wysyla pomoc! Ale nie tyle nalezy robic limit czlonkow, co limit na danym terytorium. Jak jest duze stezenie (np. 3/4 kontynentu to jedno plemie), to zaczyna sie atakowac wspolplemiencow.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

Gdyby miały powstawać masówki to i tak by powstawały. Np. w angielskich plemionach jest limit osób wynoszący 100 a i tak powstały bardzo dużo plemion, które są masówkami ( np. RO ma z 15 takich samych plemion i łącznie jest ich teraz ponad 1000 osób :/). Jestem na nie, gdyż nie powinno być ograniczeń w doborze ilości członków do plemienia, to powinno zależyć od założyciela i tych lu8dzi, którzy wstępują do masówki.

Jak czytam ten post..to tez jetem na NIE!Jak ma powstać 5 plemion po 100 członków..to NIE!
 

DeletedUser13923

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

Limit jest niepotrzebny. Jeśli ktoś chce zrobić masówkę, to i tak prędzej czy później ją zrobi;) Na to nie ma mocnych;););)
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

Coś znowu dużo traviana wyczuwam po co zmieniac jak tos chce miec masowke to niech ma jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

Dla mnie masówki to najlepsze plemiona i ten pomysł to totalne dnoo, ze względu na to żże ja lubie masówki po 500/400/300/200/100 członków, i bym nie grał w plemiona;)
 

DeletedUser10574

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

Ehh pomysł ściągnięty i bezsensowny. Gdybyś wiedział plemiona kiedyś liczyły różne ilości były bardzo wielkie plemiona po 3,000 ludzi i były malutkie plemienia po 60-100 osób. Więc dla mnie to jest bardzo realne. A wprowadzenie tych ograniczeń zabiło by gre.
 

DeletedUser13907

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

Nie ulepszajmy gry ktora jest dobra, bo mozemy ja zepsuc.
 

DeletedUser1365

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

pomysł że tak powiem ' BES SĘSU " ;f , a czemu ? jeśli ktoś chce- niech robi masówke... jeśli ktoś jest w masówce - jego wybór....

jeśli chcesz wytępić masówki... zrób mocne plemie i je farm, tyle ;p no... chyba że to ciebie farmią masówki ( żadko spotykane ale spotykane... )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

ten pomysł to beznadzieja, po co wprowadzać takie umiarkowania są plemienia masówki i są plemieni w króruch uszestnicy chcą określoną liczbę osób w moim plemieniu *CD* (rekrutacja otwarta od 400p.) ma być tylko 80 osób bo masówki nie chcemy
 

DeletedUser10139

Guest
Odp: Limit osób w plemieniu...

Gdyby podzielic twoją propozycję na 4 części, zgodziłbym się na zaledwie na 1/4.Ale bazowy pomysł jest doskonały.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Odp: Limit osób w plemieniu...

Ponad 150 głosów, z czego ponad 3/4 na "Nie, to głupota."
I to chyba tyle na ten temat.

Ktoś chce mieć plemię na 2 osoby? Proszę bardzo. Ktoś inny chce mieć na 200? Dlaczego mam mu zabraniać? Ustalanie jakichkolwiek limitów mija się tutaj z celem, bo to jest narzucanie innym swojej woli ("ja uważam że więcej niż 37 osób nie ma sensu, więc robimy limit na 37!") a akurat w tej kwestii narzucanie czegokolwiek jest absurdem: to tak samo jakbym zabronił Ci mieć 200 znajomych, ale kazał wybrać tylko 10 z nich, a z resztą zerwać wszelkie kontakty.

Jak to rzekł Prus: "Pozwólmy ludziom być szczęśliwymi według ich własnego uznania."

zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry