Limit farmienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser192054
  • Data rozpoczęcia

Jaki limit farmienia wybierasz?

  • standardowy (jak dotychczas)

    Głosy: 8 23,5%
  • nowy ( resetowanie limitu od północy do zera)

    Głosy: 26 76,5%

  • W sumie głosujących
    34

DeletedUser192054

Guest
Witam
Nie wiem czy ta propozycja już się pojawiła i mam nadzieje, że piszę to jako pierwszy.
Chodzi mi głównie o świat 107 i o limit farmienia, który tam jest.
Jest tam limit 750k na dobę. Nie chodzi mi o jego zmniejszenie lub odwrotnie.
Pisz tutaj w celu znormalizowania przebiegu całego ograniczonego farmienia..
A mianowicie chodzi mi o zmianę procedury zwalniania sie miejsca limitowego w której można już farmić surowce.
Aktualnie limit aktualizowany jest co godzinę i wygląda on tak, że nie pokazuje nam danego limitu w danej dobie tylko
limit osiągnięty w przeciągu ostatnich 24h.
Chciałbym złożyć propozycje resetowania każdego limitu od północy do zera.
Wtedy od godziny 00:00:01 mam pełny limit do wykorzystania czyli w tym przypadku 000:000/750:000.
Jest to bardzo dobre rozwiązanie i udogodnienie dla większości graczy z tego względu, że nie każdy ma czas
siedzieć i farmić przez cały dzień wyczekując na zwolnienie sie limitu a wieczorem już może nie nadążyć dobić do pełna które mu brakuje.
Resetując limit do zera od północy każdy gracz może w odpowiednim dla siebie czasie pofarmić wiedząc że nie musi czekać na zejście
limitu i jak go zapełni spokojnie czekać sobie na następny dzień i w danym dniu w którym zapełnił limit może już zając się samą
rozgrywką i cieszyć się grą bez czekania na możliwość farmienia:)
Można zrobić też w tym celu ankietę i/lub do dowolnego wyboru gracza jakiego sposobu limitowego chce:)
 

DeletedUser163196

Guest
Oczywiście, że jestem za nowym limitem. Ja czasem jestem niedostępny 8-16, czasem 16-24... i wyfarmię sobie jednego dnia po południu limit, a następnego dnia o godzinie której poprzedniego zacząłem farmienie nic nie wyfarmię, bo limit pełny. Albo jednego dnia w dzień mam czas, a innego robię nockę i zamiast na nocce farmić to muszę czekać aż limit zejdzie. Rozsądne rozwiązanie moim zdaniem.

Choć imho wątpię, że zostanie to zmienione na trwającym już świecie.
 

DeletedUser192054

Guest
Wprowadzenie tej opcji nie przeszkodzi w funkcjonowaniu całego świata;p
Jakaś mała aktualizacja wystarczy.
Limit na tym Świecie mi sie podoba ale ten standardowy system już nie.
Nowy system jak widać sprzyja życiu i funkcjonowaniu graczy w ponad 80% głosujących ;)
Głosowanie dalej trwa, ale support już może zacząć o tym myśleć:)
 
Do góry