[Pasek] Licznik wojska

martynka749

Chłop
Wynik reakcji
0
mam problem z tym skryptem. Na s96 działa mi on bez problemu tak samo, jak skrypt do wyliczania czasu wysłania ataków i klinów. Natomiast na s104 nie działają mi te skrypty. Cały czas jest info "czekaj...". Co mogę zrobić z tym problemem? :(
 

DeletedUser199416

Guest
Skrypt nie dziala poprawnie od kilku dni. Nie zgadza sie ilość wojsk i suma wiosek
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Zgłoszenie napisane, teraz tylko czekać za aktualizacją skryptu.

Ze skryptami malutki "problem" narzucili nam z góry... otóż czekamy na porządną platformę testową, żeby w ogóle móc cokolwiek testować (wcześniej mieliśmy od tego te wioski w rogu mapy, teraz już niestety średnio) i dlatego wiele czeka aż po prostu ręcznie rozwiniemy konta, by w ogóle można było coś przetestować



Powodzenia
 

DeletedUser152734

Guest
Już widzę jak to ktoś naprawia, szczególnie że jest tam spory bałagan w kodzie i ciężko się połapać :D

Generalnie mógłbym spróbować to poprawić ale potrzebuje dostępu do konta z wieloma wioskami, bo niedawno wróciłem do gry, a mam tylko 1 wioskę na dodatek bez wojska :D
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.596
Już widzę jak to ktoś naprawia, szczególnie że jest tam spory bałagan w kodzie i ciężko się połapać :D

Generalnie mógłbym spróbować to poprawić ale potrzebuje dostępu do konta z wieloma wioskami, bo niedawno wróciłem do gry, a mam tylko 1 wioskę na dodatek bez wojska :D

hahaha nasze wiadomosci cie sciągneły ? :D
 

DeletedUser199298

Guest
Rozumiem że ten skrypt nie działa dalej?
U mnie dalej błędnie wylicza ilośc wojsk
 

DeletedUser187707

Guest
Ciekawe za ile to naprawią. Czekam z niecierpliwością :)
 

DeletedUser152734

Guest
hahaha nasze wiadomosci cie sciągneły ? :D

Tak, dostałem maila o wiadomościach z forum i z nudów po prawie 4latach przerwy założyłem wioskę na nowym świecie który akurat startował. Od tej gry się chyba nie ucieknie :D

ale co do skryptu to tak jak napisałem wyżej, ciężko to ogarnąć z jedną wioską z pojedynczymi jednostkami więc jak komuś zależy na tym skrypcie w najbliższym czasie to zapraszam na priv, zrobię konto na x świecie, przyjmę zasta i w wolnej chwili postaram się ogarnąć
 

DeletedUser

Guest
@To6iasz jakiś tydzień temu zgłosiłem własną wersję tego skryptu, nie musisz poprawiać :p działać będzie podobnie do tego co było
 

DeletedUser173017

Guest
@To6iasz jakiś tydzień temu zgłosiłem własną wersję tego skryptu, nie musisz poprawiać :p działać będzie podobnie do tego co było
No to czas go poszukać, bo ten no fajnie jednostki pokazuje
[unit]spear[/unit]207020    [unit]sword[/unit]28424
[unit]axe[/unit]93716     [unit]archer[/unit]142404
[unit]spy[/unit]22368     [unit]light[/unit]38662
[unit]marcher[/unit]135       [unit]heavy[/unit]36830
[unit]ram[/unit]5622      [unit]catapult[/unit]69
[unit]knight[/unit]0         [unit]snob[/unit]7
przy 30 wioskach to fajnie mieć tyle ^^
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Przypominam bo sie raczej nie doczekacie





Zgłoszenie napisane, teraz tylko czekać za aktualizacją skryptu.

Ze skryptami malutki "problem" narzucili nam z góry... otóż czekamy na porządną platformę testową, żeby w ogóle móc cokolwiek testować (wcześniej mieliśmy od tego te wioski w rogu mapy, teraz już niestety średnio) i dlatego wiele czeka aż po prostu ręcznie rozwiniemy konta, by w ogóle można było coś przetestować



Powodzenia
 
Do góry