Letnie Mistrzostwa Szybkich - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser180001

Guest
Fajne eko ale za dużo wiosek startowych.
W dodatku 0 wiosek barbarzyńskich ;/
 
Wynik reakcji
6.752
Po raz kolejny runda nie dla mnie,nigdy takich rund nie preforowalem ale chyba czas zaczac :D

Powodzenia,mam nadzieje,ze tym razem Nitro skonczy sie bez kombinowania z Waszej strony.
 

DeletedUser159420

Guest
Zdziwilbys sie :D

Co do tego to rzeczywiście ma racje. Myślałem o czymś innym pisząc tamtego posta.
Natomiast co do TORa to niezłe bajki wciska...
Po raz kolejny runda nie dla mnie,nigdy takich rund nie preforowalem ale chyba czas zaczac :D

Powodzenia,mam nadzieje,ze tym razem Nitro skonczy sie bez kombinowania z Waszej strony.

To ja mam nadzieje, że się skończy kombinowanie w końcu. Bo na każdym meczu kombinowaliście już nie mówię o ostatnim meczu gdzie wbijaliście na nasz mecz na polecenie Funny Playera żeby unieważnić nam mecz.
 
Wynik reakcji
6.752
Ze co ? hahahahahahha :D Nie no na prawde padlem ze smiechu :p Zreszta, MainSin wie kogo to byly konta i Ty rowniez wiec nie oszukuj samego siebie. Pozdro z podlogi ^^
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
no main sin wszystkich zaskoczyla:D uwazam ze jednak to dobra runda na wielki finał po jednej wiosce czesto moze decydowac przypadek. tu juz jego nie będzie przy tylu wioskach i wygra wtedy napewno najlepszy.
 

DeletedUser189275

Guest
szkoda , że bez podstaw mnie oskarżasz brak słów , może to ty nitro postanowiłeś się wspomóc bo to ty miałeś najwięcej wsi czyli ty najwięcej skorzystałeś.
 

DeletedUser182378

Guest
Po trzecim dniu:

Night! - 30pktów
*DA* - 25pktów
Bay - 20pktów
-ZB- - 15pktów

Jutro zostaną przyznane nagrody. Kapitanowie mogą wysłać mi zgłoszenie z proponowaną trójką do nagrody, wezmę to pod uwagę przy sprawdzaniu w razie niepewności.
 

DeletedUser159420

Guest
Ej ale w regulaminie nie było o tym, że tylko trzy osoby dostaną nagrody...
4. Możliwe jest zastąpienie gracza, który z powodów losowych nie może w danej rundzie wesprzeć plemienia, nagroda jednak przyznawana jest tym uczestnikom, którzy w plemieniu rozegrali co najmniej 6 rund.

Ale i tak nie zdarzyło się, żeby ktoś miał plemię w którym grało 4 graczy po 6 rund.
 

DeletedUser147486

Guest
Skoro się tak nie zdarzyło to po co się czepiasz szczegółów? :D

Mogą przecież 3 osoby dostać nagrodę i na własną rękę możecie podzielić się z rezerwowym graczem :)
 

DeletedUser182378

Guest
Ej ale w regulaminie nie było o tym, że tylko trzy osoby dostaną nagrody...
4. Możliwe jest zastąpienie gracza, który z powodów losowych nie może w danej rundzie wesprzeć plemienia, nagroda jednak przyznawana jest tym uczestnikom, którzy w plemieniu rozegrali co najmniej 6 rund.

Ale i tak nie zdarzyło się, żeby ktoś miał plemię w którym grało 4 graczy po 6 rund.

No i ja napisałam że trzy dostaną, kapitan może zgłosić trójkę do nagrody, a to czy siebie wymieni czy nie, to jego sprawa ;)
 

DeletedUser171672

Guest
Rozumiem, ze te pp, ktore dostaniemy bedzie mozna przelac na inne konto?
 

DeletedUser147486

Guest
No cóż, w sumie jakby nie patrzeć mistrzostwa skończone. Żałuję, że nie mogłem wziąć w nich udział, nic nie planowałem na te wakacje, a tak mi się wszystko potoczyło, iż praktycznie w ogóle wolnego czasu nie mam od połowy czerwca :(
Mimo to, że było wiele kontrowersji to jednak wielkie gratulacje dla każdej z drużyn, które dostały się do drugiego etapu, a przede wszystkim brawa dla murusa, 2fasta, nitro i Iowned'a za wygranie mistrzostw! :)

Cieszy mnie widok dwóch nicków, które sam niedawno przyjmowałem do Reprezentacji Polski, tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, że miałem słuszność podejmując takie, a nie inne decyzje :)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
No cóż, w sumie jakby nie patrzeć mistrzostwa skończone. Żałuję, że nie mogłem wziąć w nich udział, nic nie planowałem na te wakacje, a tak mi się wszystko potoczyło, iż praktycznie w ogóle wolnego czasu nie mam od połowy czerwca :(
Mimo to, że było wiele kontrowersji to jednak wielkie gratulacje dla każdej z drużyn, które dostały się do drugiego etapu, a przede wszystkim brawa dla murusa, 2fasta, nitro i Iowned'a za wygranie mistrzostw! :)

Cieszy mnie widok dwóch nicków, które sam niedawno przyjmowałem do Reprezentacji Polski, tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, że miałem słuszność podejmując takie, a nie inne decyzje :)

no dobrze ci doradziłem oj dobrze:p
jeszcze zeby tylko ten nitro chciał okres rekrutacji przejsc:p

Ja grałem tylko raz i topka indywidualnie i z Bay szkoda ze chociaz nawet na finały nie znalazlem ze dwa razy czasu moze to by coty z comą trumfowali:D
 

DeletedUser147486

Guest
No naturalnie, wiadomo przecież, że nie podejmuje sam indywidualnie decyzji, w końcu po coś jest ten kapitan i jego pomocnicy :D

Przydałyby się takie turnieje częściej - o ile niektórzy powstrzymaliby się od niektórych zagrywek ;)
 

DeletedUser159420

Guest
*5 miejsce:*
-KOŃŃ

w składzie:

CzaRnY KoŃ



haha :D fajnie to wygląda skład jednoosobowy na tle reszty drużyn. Co do składów to widzę, że druga i trzecia drużyna nie grała pod swoimi nickami. Ciekawy jestem kto tam grał.
 

DeletedUser188789

Guest
Nitro a jak wy graliście u coty to było dobrze. ? Graliśmy pod *Ti* *AC* *MEL* .....
 
Status
Zamknięty.
Do góry