LemoN9 Gallery

Status
Zamknięty.

DeletedUser117357

Guest
Jestem początkującym grafikiem;) Na innym forum jestem znany jako Simon1995 i stąd mogą brać się rozbieżności w podpisach;) Pozdro i oceniajcie;)

1.
lexus.jpg


2.
dragonsfireandice.jpg


3.
sigathena.jpg


4.
felonsig.jpg


5.
slick.jpg


6.
windyu.jpg


7.
mysig.jpg


8.
patrycja95.jpg


9.
angelo.jpg


10.
lamborghini.jpg


No i to byłoby na tyle;) Będę na bieżąco coś wklejał:)
 

DeletedUser113033

Guest
No bardzo ładne. Jakiego programu używasz do takich dzieł??
 

DeletedUser117278

Guest
A mi się nie podoba :p Brak spójności, że tak to nazwę :)
 

DeletedUser

Guest
Mi się 6 najbardziej podoba:)
Czego użyłeś do tła(te znaczki) ?:)

Baw się bardziej renderami...
 

DeletedUser93204

Guest
Bardzo fajne te grafiki.Jak na początkującego jest dobrze...
 

DeletedUser117357

Guest
Te znaczki to poprostu jakieś tam brushe;)
Va Voom - może konkretnie o co chodzi z brakiem spójności??
 

DeletedUser

Guest
W pierwszej sie nic nie gryzie...
W drugiej napis lekko
W trzeciej napis i wielkość rendera
itp

W trzeciej jakie filtry zastosowałeś na tło?:)
mogę prosić o xcf?I nazwę tego brusha z 4 i 6?:)
 

DeletedUser

Guest
Nie pisze ze jest ładna bo mi się ona akurat nie podoba ale styl czcionki pasuje raczej do niej...Tylko znaczek kijowy
 

DeletedUser117357

Guest
3 xcf nie mam raczej tak nie zapisuję;) W 2 to jest tło brushami z Deviantarta - Spazz Set podajże i nałożony na to deseń "ametyst" desaturowany i ustawiony na pokrywanie;) W 4 tą są Cracks brushes a w 6 Japanese brushes. Wszystko z Deviantarta;)
 

DeletedUser

Guest
Pierwszym zasadniczym błędem, który robisz i powielasz w swoich pracach przedstawionych powyżej jest to, że nie wtapiasz rendera/stocka. bez tego nigdy nie zrobisz ładnej sygnatury czy to innej grafiki.
Uprzedzając twoje następne pytanie - z takimi tłami jakie zaprezentowałeś (w 90% jest samo c4d) nigdy nie wtopisz rendera, aby pasował do całości. Nie bierz się narazie za napisy, ćwicz, ale nie umieszczaj napisów, bo dobre dopasowanie i zrobienie napisu to jest zaawansowana sztuka grafiki. Opisując poszczególne prace:

1 - jedynym plusem w tej pracy jest to, że umiesz wycinać (o ile sam to zrobiłeś) rendery i tu jest na prawdę dobrze. Ale po za tym to wszytko do śmieci idzie. I na przyszłość jak decydujesz się wstawiać odbicie do sygnatury ogromny błąd) to rób maskę i gradientem nieco maskuj.

W reszcie prac powtarzają się te same błędy.
 

DeletedUser117357

Guest
Pierwszym zasadniczym błędem, który robisz i powielasz w swoich pracach przedstawionych powyżej jest to, że nie wtapiasz rendera/stocka. bez tego nigdy nie zrobisz ładnej sygnatury czy to innej grafiki.
Uprzedzając twoje następne pytanie - z takimi tłami jakie zaprezentowałeś (w 90% jest samo c4d) nigdy nie wtopisz rendera, aby pasował do całości. Nie bierz się narazie za napisy, ćwicz, ale nie umieszczaj napisów, bo dobre dopasowanie i zrobienie napisu to jest zaawansowana sztuka grafiki. Opisując poszczególne prace:

1 - jedynym plusem w tej pracy jest to, że umiesz wycinać (o ile sam to zrobiłeś) rendery i tu jest na prawdę dobrze. Ale po za tym to wszytko do śmieci idzie. I na przyszłość jak decydujesz się wstawiać odbicie do sygnatury ogromny błąd) to rób maskę i gradientem nieco maskuj.

W reszcie prac powtarzają się te same błędy.

yyy w żadnej pracy nie ma c4d...
Rendery sam wycinam...
Podasz mi sposób na najlepsze wtopienie rendera??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odpalił program...powiedział: 'Wtop się' ale sie nie udało^^

Jakbyś chodź próbował to wtopić było by to widoczne, tu nie widzę nic..
 

DeletedUser

Guest
6 obrazek skopiowany albo jestem ritchie czy jakoś tam z ikariam!hehe:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry