legenda-ban

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6429
  • Data rozpoczęcia

podoba ci sie pomysl

  • tak :)

    Głosy: 79 89,8%
  • nie :(

    Głosy: 9 10,2%

  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.

DeletedUser6429

Guest
gdy ktoś dostanie bana to jego wioska ma kolor czarny.Moim pomysłem jest dodanie tego koloru do legendy :) i podpisanie go gracz zbanowany
 

DeletedUser9519

Guest
Odp: legenda-ban

shoter skąd ci sie biorą te pomysły wszystkie co widziałem są super!!! głos na tak!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: legenda-ban

@up tu masz racje, no może 1 lub 2 pomysły złe, ale tak to wszystkie dobre, a zwłaszcza ten w podpisie o GPS'ie:D

dobry pomysł, bo niektórzy nie wiedzą o co chodzi:p i dodanie do legendy by pomogło, chociaż powinno być w sondzie jeszcze obojętne mi to i dopracować (ktoś na przykład chciałby inny kolor więc mu by sie to przydało)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6429

Guest
Odp: legenda-ban

wiem że moje pomysły są dobre :).Takie małe ale fajne xD.Chyba większość głosów będzie na tak :)


małe pytanko
ten pomysł odwiedziło 4 osoby.No to jak może być 8 głosów w dodatku na tak :)?
 

DeletedUser9519

Guest
Odp: legenda-ban

jakieś duchy przyszły i ich nie zaliczyło jako odwiedzających:D:D:D
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: legenda-ban

Świetny pomysł, chyba nietrudny w zrealizowaniu. Sam kiedyś nie wiedziałem o co chodzi z tym czarnym na mapie..
 

DeletedUser10081

Guest
Odp: legenda-ban

Głos na tak. Ułatwia życie.
Ps. Czy Twój mózg tak szybko naturalnie pracuje, że ciągle masz nowe pomysły czy na sterydach jedzie??
 

DeletedUser

Guest
Tak
juz mnie denerwuje opis przy ataku
"Gracz zablokowany" :S
 

DeletedUser

Guest
Odp: legenda-ban

Dobry po,mysł.
Ty to shoter masz łeb.
 

DeletedUser

Guest
Odp: legenda-ban

dobry pomysł, wtedy każdy by wiedział od razu kogo nie może atakować.
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: legenda-ban

Pomysł bardzo dobry;).
Nie rozumiem tylko dlaczego ktoś zagłosował na nie:D.
 

DeletedUser9380

Guest
Odp: legenda-ban

Dobry pomysł, głosuję na TAK, choc jeszcze nie widziałem typa, ktory byl zbanowany ;]
 

DeletedUser13339

Guest
Odp: legenda-ban

Ja jestem na tak, dużo ludzi tego nie wie :p
 

DeletedUser15555

Guest
Odp: legenda-ban

Dobry pomysł, choć to bardzo ułatwiłoby ataki, ponieważ wiadomo by było, że ten gracz jest nieaktywny i jego spichlerz pełny. Ale tak.
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: legenda-ban

Dobry pomysł, choć to bardzo ułatwiłoby ataki, ponieważ wiadomo by było, że ten gracz jest nieaktywny i jego spichlerz pełny. Ale tak.
...Czy ty atakowałeś gościa z banem?Jeśli tak to jestem święty ;f.Gdy ktoś ma bana NIEMOŻNA go atakować...
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: legenda-ban

Dobry pomysł, choć to bardzo ułatwiłoby ataki, ponieważ wiadomo by było, że ten gracz jest nieaktywny i jego spichlerz pełny. Ale tak.


Przecież jak ktoś dostaje bana, to i tak widać, że kolor jest czarny.
 

DeletedUser15655

Guest
Odp: legenda-ban

misiek1888 napisał:
Dobry pomysł, choć to bardzo ułatwiłoby ataki, ponieważ wiadomo by było, że ten gracz jest nieaktywny i jego spichlerz pełny. Ale tak.

Nie zgadzam się.

To mogłaby być większa kara dla osoby zbanowanej iż wszycy wiedzą, że osoba X ma bana i odrazu po jego upływie atak

@topic:pomysł dobry zagłosowałem na tak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: legenda-ban

Moim zdaniem to dobry pomysl bo odrazu widac kto ma bana ale tez jest minus dla osoby zbanowanej bo wiadomo kiedy mu sie skonczy ban i odrazu bedzie mozna wyslac atak na niego:D a on napewno bedzie mial spichlerze zapelnione na maxa:) Pozdrawiam dla mnie jest to obojetnie ale zaglosowalem na tak ale ogolnie masz dobre pomysly:pP Pozdrawiam
 

DeletedUser13478

Guest
Odp: legenda-ban

Zagłosowałem na tak bo nigdy niewiedziałem czemu niemoge atakować niektórych wiosek o dziwnych nazwach ;P (jeszcze nie odkryłem wszystkich tajników tej gry)
a tak było by odrazu wiadomo co jest grane :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry