Królewski jarmark - komentarze

DeletedUser121776

Guest
Chyba najlepszy ewent z jakim się spotkałem grając w 9 lat plemsy :)

Brawo, tym razem Wam się udało :)

Tez tak uwazam:]

Rowniez z checia chcialbym sie dowiedziec czy flaga obnizajaca cene za monety skumuluje sie z obnizka ceny monet z eventu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser192758

Guest
A jesli wylosowałem przywilej na szlachcica a nie mam pałacu to dostane go jak aktywuje czy nie?
 

DeletedUser171380

Guest
Czy dostając przywilej: Dodaje natychmiastowo 1 Szlachcic do Twojej obecnie wybranej wioski, pod warunkiem że spełnione są wymagania rekrutacyjne oraz jest wystarczająco dużo miejsca w zagrodzie.

Muszę mieć wybite monety? Czy wystarczy że mam pałac i miejsce w zagrodzie?

edit. Druga sprawa wylosowałem przywilej: Za każdego wyprodukowanego szlachcica otrzymasz zasób w postaci pakietu surowców wartego 50% kosztów produkcji tej jednostki. Można go będzie użyć w dowolnej wiosce. 50% refundacji kosztów produkcji szlachcica

To oznacza, że normalnie muszę mieć tyle ile potrzeba na grubego a po jego rekrutacji dostanę 50% kosztów ? Na tym to polega?
 

DeletedUser18304

Guest
10 darmowych zakręceń do rozdania na fejsbuku. Na 50 000 graczy, którzy polubili fanpage. Na kilkaset tysięcy kont na wszystkich światach. Śmiechu warte. I jeszcze te bannery na każdym świecie, informujące o konkursie. :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser181932

Guest
A mnie jedno ciekawi.
Co jeśli przywilejem dodam szlachcica na odpalonym bonusie zwrotu 50% kosztu rekrutacji grubasa. Odda mi i tak surki za gruba którego dostałem "za darmo" czy jednak nie?
 

DeletedUser171380

Guest
Też mam pytanie odnośnie tego przywileju..


Mam taki przywilej: Za każdego wyprodukowanego szlachcica otrzymasz zasób w postaci pakietu surowców wartego 50% kosztów produkcji tej jednostki. Można go będzie użyć w dowolnej wiosce. 50% refundacji kosztów produkcji szlachcica

To oznacza, że normalnie muszę mieć tyle ile potrzeba na grubego a po jego rekrutacji dostanę 50% kosztów ? Na tym to polega? Kiedy dostanę połowę surki, a kiedy nie bo widziałem że ktoś miał z tym problem i nie dostał?
 

DeletedUser111885

Guest
no właśnie, ja jutro zamierzam to odpalić i zrobić 4 na raz, i zgarnąc spory bonus ;)
 

DeletedUser171380

Guest
Mam tak samo, mam bonus 50% refundacji kosztów szlachcica, a żadnych surowców nie widziałem...

Tylko już było tak, że nie dostali 50% kosztów szlachcica. Przykład jak wyżej i jeszcze ktoś tak miał.

Pytanie, od czego to zależy?
 

DeletedUser181932

Guest
Tylko już było tak, że nie dostali 50% kosztów szlachcica. Przykład jak wyżej i jeszcze ktoś tak miał.

Pytanie, od czego to zależy?

Kmic napisał. Rekrutacje szlachty trzeba odpalić w trakcie trwania tego bonusu i musi się skończyć robić grubas przed upływem zakończenia tego bonusu.
 

DeletedUser171380

Guest
Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie, niech odpowie ktoś kto już to wykorzystał:

Dodaje natychmiastowo 1 Szlachcic do Twojej obecnie wybranej wioski, pod warunkiem że spełnione są wymagania rekrutacyjne oraz jest wystarczająco dużo miejsca w zagrodzie.

Musze mieć wybite monety? Tu jest napisane "wymagania rekrutacyjne i dużo miejsca w zagrodzie". Czy monety też muszą być wybite?
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Kmic napisał. Rekrutacje szlachty trzeba odpalić w trakcie trwania tego bonusu i musi się skończyć robić grubas przed upływem zakończenia tego bonusu.


dokladnie.Trwa ten bonus 24 h,musza byc monety wybite i skonczona rekrutacja szlachcica w tym czasie.

--------------------------------------------------------------

Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie, niech odpowie ktoś kto już to wykorzystał:

Dodaje natychmiastowo 1 Szlachcic do Twojej obecnie wybranej wioski, pod warunkiem że spełnione są wymagania rekrutacyjne oraz jest wystarczająco dużo miejsca w zagrodzie.

Musze mieć wybite monety? Tu jest napisane "wymagania rekrutacyjne i dużo miejsca w zagrodzie". Czy monety też muszą być wybite?

Tu nie musisz miec monet wybitych.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie w miare fajny event "w końcu" " jakieś urozmaicenie w formie tych bonusów :)
 

DeletedUser181932

Guest
Musi mieć wybite.
Nawet kliknijcie sobie nie mając pałacu aby odpalić ten bonus. To się wyświetli, że nie posiadasz wystarczającej ilości monet.
 
Do góry