KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

  • Rozpoczynający wątek SwenG
  • Data rozpoczęcia

Czy taka zmiana ułatwiła by ci grę ?

  • TAK

    Głosy: 102 83,6%
  • NIE

    Głosy: 20 16,4%

  • W sumie głosujących
    122
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przydatne dla dużej ilości wiosek.
W tej chwili w momencie zapełnienia spichrza ilość surowca zmienia kolor na czerwony. Propozycja jest taka, że w ustawieniach można byłoby zdefiniować zmianę koloru przy przekroczeniu podanej ilości (np. 300 000). Jest to przydatne przy szybkim przeglądzie swoich wiosek, gdzie w ten sposób nie trzeba żmudnie szukać ilości niebezpiecznie zbliżających się do maksymalnej liczby. Kolor w zależności od implementacji mógłby być zdefiniowany na stałe (np. niebieski) lub definiowany przez gracza podobnie jak kolor grup na mapie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

calkiem nieglupi pomysl, ja bym go jednak zmodyfikowal. w ten sposob, ze jak spichlerz jest pelen w 75% surowce sa na zolto, w 87,5% na pomaranczowo i w 100%, tak jak jest teraz, na czerwono.
 

DeletedUser20869

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

moim zdaniem to jak miejsce w spichlerzu przekroczy 80% to kolor żeby się zmieniał na pomarańczowy
 

Załączniki

  • db.jpg
    db.jpg
    6,9 KB · Wyświetlenia: 260

DeletedUser20071

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

zgadzam sie tak jak inni prze de mna tylko znow nie wiadomo czy sie zgodza administratorzy bo tylko 10% propozycju graczy jest wkladanych w gre !?:)
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

Bardzo dobry pomysł, przyda się i mam nadzieję że wprowadzą.
 

DeletedUser21357

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

pomysł niegłupi, każdemu się sprzyda:)
 

DeletedUser21594

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

pomysł mnie sie bardzo podoba. mam nadzieje ze admini to rozwaza i zaakceptuja:):)
 

DeletedUser21389

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

To prawda, fajny pomysł, dziwne ,że nikt wcześniej na to nie wpadł ( a tym bardziej, że ja:p)

Myślę, że jest duża szansa żeby to wprowadzić. I dobrze by było.
 

DeletedUser

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

przyda się
popieram
 

DeletedUser13913

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

To by bardzo ułatwiło grę, jestem na TAK
 

DeletedUser21605

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

Witam,

Moim zdaniem taka zmiana naprawdę była by przydatna. Ale jak to jest z większością takich propozycji nie wiadomo czy zostanie wprowadzona w życie. Pamiętajcie że Administrator nie jest twórcą gry. Nawet jeśli przyjmie taką propozycję nie od niego samego zależy wprowadzenie jej w życie. Może on ją przedstawić twórcom gry bo to oni zadecydują o tym czy ten pomysł można zaakceptować i utworzyć tego typu udogodnienie.

Życzę miłego dnia Shadith
 

DeletedUser17834

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

hmm jestem na nie!

Plemiona maja robić się coraz trudniejsze a nie coraz łatwiejsze
A takie kolorki by zniszczyły klimat gry.Bym się logować 15 minut dziennie aby kogoś przejąć bądź coś wybudować aby spichlerz się nie zapełnił.
 

DeletedUser11583

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

no ułatwi gre ułatwi.:]
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

jak dla mnie to to jest po prostu niepotrzebne. chyba jedynie glupi nie umie odjac np 400k - 333k.
 

DeletedUser

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

jak dla mnie to to jest po prostu niepotrzebne. chyba jedynie glupi nie umie odjac np 400k - 333k.

dla tych, co maja powiedzmy po 50 i wiecej wiosek to przydatne, wystarczy spojrzec na przeglad i wszystko wiesz, bo o ile odjecie 400-333 jest proste to zrobienie tego piecdziesiat razy troche zajmuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

gra byla by nieco ciekawsza dalem tak, ale pewwnie serwer by wolniej pracowal ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

jak dla mnie to to jest po prostu niepotrzebne. chyba jedynie glupi nie umie odjac np 400k - 333k.

Pewnie nawet 10 wioch nie masz:p
Mnie już denerwuje ciągłe szukanie gdzie jest dużo surowców aby wystawić na rynek i dlatego kolory ułatwiły by gre:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

też jestem za bardzo by się to przydało szczeglnie , że nie trzebaby marnować surowców bo jeśli ktoś widzi że mu sie świeci na pomarańczowo(lub na jakiś inny kolor) to może te surowce wykorzystać wczesniej
 

DeletedUser

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

bardzo fajny pomysł :)
ja już teraz choć mam 19 wiosek muszę spędzać trochę czasu na tym aby popatrzeć gdzie mam dużo surków. A co dopiero tacy gracze którzy mają po milinie :) Nie wątpliwie dzięki temu gracze będą mniej czasu potrzebowali na budowę a należy przypomnieć że później to trzeba siedzieć 24h na dobę aby wszystko było ładnie .....
 

DeletedUser21374

Guest
Odp: KP: Własne definiowanie koloru oznaczenia ilości surowców

zgadzam się top dobry pomysł :)
mnie zawsze wkurzało szukanie wioski aby złożyć surowce na szlachtę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry