Wydarzenie Kopalnia diamentów (V 2019)

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
492


Sensacyjne wiadomości właśnie nadeszły: Twoi górnicy odkryli cenne klejnoty głęboko w kopalniach!
Szybko zostali wysłani strażnicy, pilnujący bacznie aby żadne klejnoty nie zostały... no... zagubione!

Wiadomość wkrótce rozprzestrzenia się na cały świat i handlarze, rzemieślnicy oraz najemnicy przybywają z daleka, by zaoferować swoje usługi w zamian za niektóre z tych cennych kolorowych kamieni...
Dołączysz do nich?

Drodzy Gracze,

miło nam ogłosić nowe nadchodzące wydarzenie: "Kopalnia diamentów". W czasie jego trwania będziecie mieć możliwość zebrania cennych klejnotów, które następnie będzie można wymienić na przydatne nagrody.

Wydarzenie
Wydarzenie Kopalnia diamentów podzielone jest na rundy, każda z nich trwa 8 godzin. Gdy otworzycie ekran wydarzenia, zobaczycie wagonik, który może pomieścić trzy klejnoty.. Każdy z graczy otrzymuje jeden darmowy wagonik na rundę. Jest także szansa zdobycia w każdej rundzie dodatkowego wagonika, podczas konstruowanie budynków w Waszych wioskach.

Klejnoty różnią się częstotliwością swojego występowania, można je wymieniać na cenne nagrody! Dostępne nagrody widoczne są na dole ekranu wydarzenia, wraz z wymaganiami odnośnie ich otrzymania. Lista tych nagród zmienia się co 24 godziny, dlatego jeśli obecne propozycje Was nie satysfakcjonują, to możecie poczekać na nowe.

W czasie każdej z rund jest także możliwość by wymienić pojedynczy klejnot na odpowiadającą mu nagrodę Listę tych dostępnych nagród zobaczycie bezpośrednio pod listą dostępnych klejnotów. Te nagrody są stałe przez cały okres trwania wydarzenia. Każdą z nich możecie otrzymać tylko raz na 24 godziny.

Po zakończeniu wydarzenia wszystkie niewykorzystane klejnoty przepadają. Zatem sugerujemy mądre zarządzanie nimi i dbanie o ich możliwe wykorzystanie w odpowiednim czasie.Klejnoty
W tym wydarzeniu możecie spotkać 7 różnych klejnotów:
  • Amethyst
  • Opal
  • Topaz
  • Amber
  • Emerald
  • Ruby
  • Sapphire
  • Diamond

Szczegóły
Wydarzenie rozpocznie się 29 maja 2019 o 14:00 i potrwa do 3 czerwca 2019 o 14:00. Będzie dostępne na światach o numerach parzystych (oprócz 142) oraz Arkadii. Prosimy mieć na uwadze, że może upłynąć kilka minut zanim wydarzenie będzie widoczne na koncie każdego z graczy.

Mamy nadzieję, że "Kopalnia diamentów" się Wam spodoba. Tradycyjnie czekamy z niecierpliwością na Wasze komentarze, które prosimy umieszczać w dedykowanym do tego temacie na forum. Dziękujemy!


Udanego szukania klejnotów!

Wasz Plemiona Team