Kopalnia diamentów - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser140914

Guest
Ja wiem że to eventy przydzielają Niemcy, ale chyba ktoś może się skontaktować z nimi, że Polscy gracze nie chcą eventów na nowych światach(chociaż tych bez giełdy), przecież to tylko odstrasza graczy, to już nie jest gra na myślenie i strategię tylko losowy traf. Beznadzieja !
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.279
Wybieranie co chcecie

Prosimy nie wybierać przywileju, zenada jakaś.
 

DeletedUser193251

Guest
bardzo fajny event, na 100 się dzięki temu obłowię :D
 
Wynik reakcji
1.062
Była z tego co pamiętam ankieta o wydarzeniach dwa miesiące temu co o tym sądzisz i tak dalej ;-)
Trzeba było brac a nie, a teraz płacz :)
 

DeletedUser

Guest
Ja bym zrozumiał drobną pomyłkę przy ustalaniu nagród, ale żeby 2 najtańsze nagrody nie działały na światach bez farmy to już jest kpina. Najczęściej wypadają śmieciowe ametysty i opale i nawet tych badziewi się nie da na jakąś rozsądną paczkę wymienić (no choćby 5% w tej rundzie, w której nie działają), ale nie... Wylosuj se człowieku 3x ametyst i wymień go na 1%...
 

DeletedUser144395

Guest
Kmicu, nie wiem czy to było napisane, ale nagrody które znajdują się już w inwentarzu też przepadają jak się skończy event?
 

DeletedUser176006

Guest
Te wszystkie wydarzenia jakie ukazują się w grze to jakaś farsa...
Eventy te są przeznaczone ewidentnie dla najmłodszej grupie playerów, natomiast starszym grupą obrzydza to grę tworząc klimat nadający się dla dzieci, dla których takie wydarzenia to urozmaicenie.
Dla mnie to jeden z głównych powodów zaprzestania klikania, człowiek by sobie chciał pograć w stare dobre plemsy, a nie w cyrk ustawiony pod biznes i dzieci...
 

DeletedUser31961

Guest
ponadto dostajemy kamienie ktore mozna wymienic tylko na nagrode ktora nie dotyczy swiata na ktorym gramy a 1 % surki to mozecie sobie w buty wsadzic przy kontach na ponad 100 wioch
pojawiajace sie bledy i zabawy totalnie zniechecaja do tej gry
 

DeletedUser193149

Guest
Słaby event. Nagrody nieprzydatne, poza tym, że się coś dostaje nie ma tym nic ciekawego. Nadal czekam na event, w którym będzie trzeba zrobić coś więcej niż kliknąć 3 razy dziennie "użyj".

Pozdrawiam.
 

DeletedUser190183

Guest
Nie mam pojęcia czy to Wy ustalaliście te nagrody czy Niemcy, ale ten kto to zrobił jest nienormalny. Jeszcze rozumiem 30% na 2 dni, bo to raptem daje "tylko" 14h z okłądem przewagi nad osobą, która tego nie trafiła. Ale na 7 dni?! To daje ponad 50h przewagi nad osobami co nie dostały tego. Czyli tak jakbym wystartował 2 dni wcześniej przed resztą okolicy. A pomyślcie o tym jak ktoś trafi dwa takie wojenne wysiłki? 14 dni ma zwiększoną produkcję o 30%. Czy to nie jest przesada? Wtedy ma prawie 5 dni przewagi nad pozostałymi?! Czy czynnik losowy nie jest tutaj zbyt duży? Gracze, którzy nawet są trochę gorsi będą mieć ogromną przewagę rozwojową nad swoją okolicą. Może zróbcie event, że w dniu startu świata będzie losowanie, kto wygra świat?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser190183

Guest
^ Wylosowałeś 2x 7 dni +30% surków oraz 2 spuścizny i inne fajen bonusy? SUper gra strategiczna polegająca na szczęściu.
 

Lady Loka

Pikinier
Wynik reakcji
9
A ja już drugi raz mam tak, że w ciągu trzech tur mogę wybrać tylko to, czego na danym świecie nie mogę użyć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry