Konwerter Raportów

  • Rozpoczynający wątek adrian 2351
  • Data rozpoczęcia

Głosujcie

  • Jestem za

    Głosy: 22 59,5%
  • Jestem na nie

    Głosy: 7 18,9%
  • Nie wiem

    Głosy: 5 13,5%
  • Tak ale bym coś poprawił

    Głosy: 3 8,1%

  • W sumie głosujących
    37
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponowałbym aby przy otrzymanym raporcie pokazywał się np. przycisk który konwertowałby raporty wszelkiego typu od ataków do przesyłania surki i kopiowałby się od razu do schowka. Przydałoby się to na forum. Wiem że istnieją specjalne stronki do tego ale wiele ludzi nie zna ich lub nie wie co skopiować i im sie nie chce wchodzić na osobne stronki a tak by mieli tylko przycisk i już mają gotowy raport do skopiowania. Jeśli już gdzieś był taki temat to sorki :p
 

DeletedUser18182

Guest
Odp: Konwerter Raportów

Proponowałbym aby przy otrzymanym raporcie pokazywał się np. przycisk który konwertowałby raporty wszelkiego typu od ataków do przesyłania surki i kopiowałby się od razu do schowka. Przydałoby się to na forum. Wiem że istnieją specjalne stronki do tego ale wiele ludzi nie zna ich lub nie wie co skopiować i im sie nie chce wchodzić na osobne stronki a tak by mieli tylko przycisk i już mają gotowy raport do skopiowania. Jeśli już gdzieś był taki temat to sorki :p

Tak trudno wpisać do przeglądarki:
to
lub
to?
I tak admini mają dużo pracy jak np. banowanie niewinnych :p .
Na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konwerter Raportów

jestem na tak. konwertowanie na zewnętrznych stronach jest niewygodne, a przecież i tak wszyscy to robią - nie widzę powodu, dla którego nie można by było ludziom tego ułatwić robiąc jakiś wbudowany do plemion konwerter.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konwerter Raportów

mi by sie szczególnie to przydało czasami musze wklejac tony raportów na forum i oczywiście je skonwertować głos na tak!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konwerter Raportów

za
a zeby nie bylo, ze gracze za bardzo roszczeniowi to mozna to wprowadzic tylko w premium
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: Konwerter Raportów

Skoro można eksportować wiadomości to czeu nie raporty! Na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konwerter Raportów

według mnie jeśli trudno lub dużo czasu zajmie wbudowanie konwertera na plemionach, przynajmniej gdyby był link: raporty>ktośtam atakuje jakiśtam i na dole pomiędzy: prześlij a skasuj by on się znajdował, i jakby się na niego klikało to by nie pisało: "adres do strony zewnętrznej" - czy jakoś tam... i nie trzeba było czekać ileś tam sekund... to moja opinia daje 0,5 na TAK... a nie mam 0,5 dobra niech będzie w pełni TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Konwerter Raportów

oczywięście tak :cool: zaoszczędzi czasu a przy kolejnej aktualizacji wersji mozna śmiało wprowadzic taką poprawke :) o ile zechce się adminom takie cos zrobic :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry