Kontrofensywa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser209423

Guest
te mistrzu przeanalizuj jeszcze raz informacje co pewniaczki potwierdza, nie stracilem ani jednej wioski do czasu wrzucenia kasacji przez style :) Plemie zostało rozwiązane, osoby ktore chcialy przeszly do pewniaków, a czesc osob wrzucila kasacje i elegancko podziękowała za grę, więc fejk info podajesz

Screen z tw stats jest fejkowym info.
Okey
Wierzę Ci

Miło, że z wszystkim innym się zgodziłeś
Badum tss
 

DeletedUser209423

Guest
no moja wiadomosc, wszystko co w niej napisalem bylo prawda :) A jesli ktos jest smieciem i chce kosowac to przesylam pw jako dowod zdrady, normalna sprawa

Bardzo brzydko edytować posty gdy się gubisz, muszę kasować i od nowa. Proszę nie rób tego.

A więc ponawiam pytanie:
A grupę Bellumów szturmujesz screenami, żeby później oblać ich gnojówką jak już strzelisz focha i zwiejesz?

Udostępnianie prywatnych rozmów czy też grupowych, to Twoja słaba strona. Tu na tym świecie też to robiłeś.

Czyli co, stare nawyki silniejsze?
Nadal udostępniasz, nadal kretujesz jak np wtedy gdy podesłałeś mi screen relacji dyplomatycznych.
Co się zmieniło?

@mefisto75 i Ty zgadzasz się z kimś takim? Graty
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Bardzo brzydko edytować posty gdy się gubisz, muszę kasować i od nowa. Proszę nie rób tego.

A więc ponawiam pytanie:
A grupę Bellumów szturmujesz screenami, żeby później oblać ich gnojówką jak już strzelisz focha i zwiejesz?

Udostępnianie prywatnych rozmów czy też grupowych, to Twoja słaba strona. Tu na tym świecie też to robiłeś.

Czyli co, stare nawyki silniejsze?
Nadal udostępniasz, nadal kretujesz jak np wtedy gdy podesłałeś mi screen relacji dyplomatycznych.
Co się zmieniło?

@mefisto75 i Ty zgadzasz się z kimś takim? Graty
screena nie dostałeś żadnego kłamliwa łachudro, taki z ciebie manipulant i kłamca, że szok. Wszystko co w grupowej nie zawiera żadnej prywaty, mam screeny co gramNocki wypisywal do dyplomatów a jakoś na forum nie lądują :) Dodatkowe kłamstwo z tymi przejęciami jak już wisiały kasacje i nawet wyczyscilismy wioski dla pewniaków bo uczciwie wygrali na froncie? Mirek to kosiarz i wykorzystywal swoich graczy z robiorkami więc dostali oni wiadomosc by wiedzieli to, nie masz zadnych argumentów na mnie więc kłamiesz i dorabiasz historyjki, idz bronic kosiarzy z fiesty klaunie.
 

DeletedUser209423

Guest
screena nie dostałeś żadnego kłamliwa łachudro, taki z ciebie manipulant i kłamca, że szok. Wszystko co w grupowej nie zawiera żadnej prywaty, mam screeny co gramNocki wypisywal do dyplomatów a jakoś na forum nie lądują :) Dodatkowe kłamstwo z tymi przejęciami jak już wisiały kasacje i nawet wyczyscilismy wioski dla pewniaków bo uczciwie wygrali na froncie? Mirek to kosiarz i wykorzystywal swoich graczy z robiorkami więc dostali oni wiadomosc by wiedzieli to, nie masz zadnych argumentów na mnie więc kłamiesz i dorabiasz historyjki, idz bronic kosiarzy z fiesty klaunie.

Czemu się tak denerwujesz?
Jeszcze 15 minut temu ze wszystkim się zgadzałeś.
Ten tekst o Bellumach Cię tak ruszył?
Nie martw się, inteligent @markopolo19 nie wyciąga żadnych wniosków ze swoich błędów, więc możesz wyluzować.

I czemu się wstydzisz tego, co robiłeś? Powinieneś być dumny, to same wielkie wyczyny.
 
Do góry