Konto studenckie

Palmaro

Chłop
Wynik reakcji
0
Jaki bank ma obecnioe dobre oferty kont studenckich? Gdzie warto jest takie konto otworzyć?
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.212
Polecam rewoluta. Najlepsze kursy wymiany walut, bardzo wygodna apka. Do tego masz opcje bawienia się akcjami i krypto, sam jeszcze tego nie używałem. Sama karta przychodzi po 3 dniach, lecz od początku możesz korzystać z wirtualnej
 

eSPek

Łucznik
Wynik reakcji
903
Polecam rewoluta. Najlepsze kursy wymiany walut, bardzo wygodna apka. Do tego masz opcje bawienia się akcjami i krypto, sam jeszcze tego nie używałem. Sama karta przychodzi po 3 dniach, lecz od początku możesz korzystać z wirtualnej
Jeżeli komuś nie przeszkadza wspieranie startupów finansowanych przed Gazprom i rosyjską oligarchię, które miały w swojej historii problemy z zabezpieczeniami przed praniem pieniędzy - fajna opcja, niskie opłaty i dobre kursy walutowe. Osobiście polecam mBank, mam tam konto firmowe, apka jest przyjamna + sporo współpracy mają np. z cinema city. Z tego co kojarzę to konta dla studentów też są bezpłatne
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
Polecam rewoluta. Najlepsze kursy wymiany walut, bardzo wygodna apka. Do tego masz opcje bawienia się akcjami i krypto, sam jeszcze tego nie używałem. Sama karta przychodzi po 3 dniach, lecz od początku możesz korzystać z wirtualnej

i blokada wszystkich środków powyżej 10k i udowadnianie, że pieniądze są legalne. Revolut to gówno! nie powierzył bym im nawet psa pod opiekę a co dopiero pieniądze.
 
Do góry