Konto Premium

  • Rozpoczynający wątek gulczas12345
  • Data rozpoczęcia

Czy wg ciebie ten pomysł jest dobry??

  • TAK

    Głosy: 0 0,0%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    0
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ktoś usunął ten temat więc pisze jeszcze raz!!! Mam propozycję dawania jednodniowego konta premium co powiedzmy 2 tygodnie albo 3 tygodnie graczom którzy mają powyżej powiedzmy 1 miliona pkt!!! Wtedy nie ogarnia się monet bo trzeba niezliczonej ilości kliknięć aby wybić ze wszystkich wiosek wszystkie monety!!! Np: 130 wiosek x 13 monet x 3(przegląd, wioska, pałac) co daje nam = 5070 kliknięć!!! Czy komuś by to się chciało robić??? chyba niee!!! Oczywiście można kupić konto premium ale nie każdego na nie jest stać i w tym właśnie tkwi problem!!! Jakby tak dawać tym graczom na jeden dzień konto premium nawet co miesiąc to gra dla wszystkich stawała by się lepsza i co niektórzy nie odchodziliby z gry specjalnie z braku czasu bo chodzi też właśnie i o monety!!! Rozmawiałem z graczem który skończył już grę i wg niego ten pomysł jest dobry i chętnie by wrócił do gry ale niestety jego wioski są już barbarzyńskie!!! Zgadzacie się czy nie ja i tak wiem że to jest dobry pomysł!!! Czekam na komentarze!!!
 

DeletedUser

Guest
Ktoś usunął, bo propozycja sprowadza się do "dajcie mi za darmo".
 
Status
Zamknięty.
Do góry