Konto Premium+asystent farmera VS menadżer konta.

Status
Zamknięty.

pepeh

Chłop
Wynik reakcji
2
Witam.


Takie pytanko.

Co lepiej brać konto premium+ asysten farmera czy sam menadżer konta (w menadżerze jest asystent "za free")


Pozdrawiam.
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Jeśli już nie dajesz rady ręcznie rozwijać wiosek to bierz kp + mk.
Jak dajesz radę i nie odstajesz względem okolicy to bierz kp + af
Osobiście preferuję pierwszą opcję, bo jestem leniwy i zawsze, gdy mogą już kupić mk to robię to.

Swoją drogą samego mk nigdy nie kupisz, bo aby on działał, to potrzebne jest kp.
 

pepeh

Chłop
Wynik reakcji
2
To to chyba,że tak,w takim razie pozostanę przy Koncie Premium i Asystencie.Po prostu wychodzi taniej.Chociaż i tak jeśli chodzi o ceny "dóbr w grze za pieniądze" to plemiona należą do tych jednych z tańszych.


Pozdrawiam.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Zwłaszcza, że te "dobra" możesz sobie załatwić pracą na giełdzie na każdym świecie z GP. Wchodząc 2 razy dziennie by wysłać ciułaczy na zbieractwo i sprzedać nadwyżki surowców możesz sobie na jednym świecie tak z 3k pp zebrać póki GP się nie zapełni. Więc masz na kilka miesięcy KP/MK/AF. A jak ktoś najpierw zainwestuje w szybki rozwój to potem może od groma tych ppków uzbierać na jednym świecie. Chodzą słuchy o kilkudziesięciu k ppków no ale mi się tyle nigdy nie udało zebrać to nie potwierdzę:/

a co do tematu to jakoś MK nigdy mnie nie przekonało by je aktywować. Sam lubię sobie klikać w budynki:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry