Konkurs Konkurs z okazji 18 urodzin Tribal Wars

Status
Zamknięty.

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
8.802
Pytanie podchwytliwe bo Kmicek nie podal ustawien swiata, ani o ktore plemiona chodzi:
- Sa swiaty bez kosciola (Takze +1)
- Sa swiaty bez piedestalu (Tzw. dziura) (Takze +1)
- Jakies 4 budyneczki skopiowane z Tribal Wars 2 (Takze +4)

Daje nam to w teori 6, pytanie co autor mial na mysli mowiac o "prawdziwej wiosce w Plemionach".
Moja odpowiedz to 0, bo wszystkie budynki sa z gry Tribal Wars, ale czy tej prawdziwej wersji, to nie mam pojecia.

"Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrodę w postaci 2.000 Punktów Premium."
W pp'ki mam wyj*bane, zainwestujcie to lepiej w lepsze ustawienia s170.

Pozdrawiam widzow,
Fabcio.
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
8.802
- Sa jeszcze swiaty bez schowka, ale taki skitrany ze nie widzialem, a edit nie dziala :c
 

DeletedUser192125

Guest
Pytanie podchwytliwe bo Kmicek nie podal ustawien swiata, ani o ktore plemiona chodzi:
- Sa swiaty bez kosciola (Takze +1)
- Sa swiaty bez piedestalu (Tzw. dziura) (Takze +1)
- Jakies 4 budyneczki skopiowane z Tribal Wars 2 (Takze +4)

Daje nam to w teori 6, pytanie co autor mial na mysli mowiac o "prawdziwej wiosce w Plemionach".
Moja odpowiedz to 0, bo wszystkie budynki sa z gry Tribal Wars, ale czy tej prawdziwej wersji, to nie mam pojecia.

"Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrodę w postaci 2.000 Punktów Premium."
W pp'ki mam wyj*bane, zainwestujcie to lepiej w lepsze ustawienia s170.

Pozdrawiam widzow,
Fabcio.
pytanie było " których NIE znajdziemy w prawdziwej wiosce w Plemionach? " więc równie dobrze, dowolna odpowiedź nie wykraczającą poza liczbę budynków można uznać za poprawną bo

a) osoba nie zamierza ich szukać - więc ich nie znajdzie
b) osoba nie zamierza ich rozbudowywać, więc też ich nigdy nie znajdzie. Będzie znajdować jedynie ich słabsze wersje które wyglądają inaczej.
 

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
854
4

Dodam, ze nigdy nic nie wygrałem i wgl biedny jestem i bardzo by mi ale przydały te pepeki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry