Konkurs wiedzy o Plemionach - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser179508

Guest
awek tu mi wydaje sie ze masz bardziej bul czegos:) a co do ts to kto mi zabroni siedziec na ts? chyba nikt ...


No ja mam ogromny BÓL teraz że masz napisane Reprezentacja Polski,strzelając takie gafy ortograficzne ;)
 

DeletedUser187039

Guest
Czy tylko ja jestem tutaj taki głupi i nie umiem liczyć do 40? :(
 

DeletedUser179721

Guest
40 x 15 (łup miecza) - 1 miecza = 585 :D czyli 3 x 195
 

DeletedUser187039

Guest
Aaaaaa...........
Co za bezsensowna matma, jakby nie mogli wstawić czegoś normalnego :idiot:
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Czemu usuneliscie moje odpowiedzi?, To chyba juz tak z przyzwyczajenia dzisiaj? ;)
 

DeletedUser165130

Guest
Njet. Pisalem odwolanie do kmica od razu, ale "migniecie pradu" całą moją prace zniszczylo. Ok. 21:40 dostal odwołanie no ale nie przyjął - literowka Pol69 < literówka innych osób

Nie jesteś w repce to czego się spodziewałeś? :p
 

DeletedUser186679

Guest
Back gratuluje wygranej :)

Wątpię zeby moja literowka zostala uznana - toć to błąd jak byk. 0 z 9tka..



"Niesprawiedliwe byłoby jednak odrzucenie jej z powodu wciśnięcia złego klawisza (komu się to nigdy nie zdarzyło?)."

~MainSin



Zostałeś niesprawiedliwie oceniony przez (32 osoby z Teamu) , to jakby 32 osoby naraz Cię oszukały ..

Czym prędzej napisz wypracowanie do MainSin ,że literówka ,że się spieszyłeś ,że chciałeś być pierwszy ,że znałeś odpowiedź.


GO GO GO !
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Prowizoryczna punktacja po 3 kolejkach (pamiętajmy, że spośród kolejek 1-6 każdemu zostanie odjęty najsłabszy wynik):

a jeżeli ktoś brał udział w 5 na 6 rund to odejmuje mu się zero czy jak?
 

DeletedUser131953

Guest
Kurcze miałbym 100 pp, ale zapomniałem o tym jednym poległym mieczniku, szkoda, ale będzie jeszcze kilka rund na rewanż ;)
 

DeletedUser75292

Guest
1 MasterinniPL 280 (100|100|80)
2 PolP69 280 (100|100|80)
3 yusssuff 260 (100|80|80)


:):)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Nie mogę :D
Ludzie chyba nie czytają pytań :D

ile jednostek zostało WYSŁANYCH w tym ataku?

odpowiedz - miecznik xD

gracze czytaja pytania doskonale,ale wczoraj kazdy olal to i pisal glupoty,bunt za to co support zrobil.Pytanie bylo banalne. Wiadomo bylo,ze 40 miecznikow .

Mnozy sie 195*3 bo trzy rodzaje lupow. I potem dzieli sie po kolei przez wszystkie jednostki jakie lup uniesie. Tam gdzie wyjdzie liczba cala bez przecinka to jest ta jednostki i ich ilosc. Do tego jedna martwa. Wychodzi 40 :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry