Konkurs na awatar rycerza - wyniki końcowe

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
659
Drodzy Gracze,

w czasie świętowania naszych 13 urodzin zaproponowaliśmy Wam udział w konkursie na stworzenie nowego awataru rycerza, który mógłby zostać wykorzystany w grze. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń i po procesie ich selekcji możemy z dumą przedstawić 3 zwycięzców globalnej edycji konkursu.

Decyzja nie była prosta, jednak po długich naradach wybrane zostały 3 prace, które wkrótce powinny zostać wykorzystane w grze. Ich twórcy pochodzą ze Słowacji, Rosji i Polski. Gratulujemy!

Trójka laureatów otrzyma nagrody rzeczowe zgodnie z ogłoszeniem o konkursie (pod poniższym linkiem znajdziecie także prace wyróżnione na poziomie krajowego etapu konkursu). Skontaktujemy się z nimi osobiście, więc prosimy ich o sprawdzanie swoich forumowych skrzynek.

Mamy nadzieję, że bawiliście się podczas tworzenia swoich prac tak samo jak my w czasie ich przeglądania. Niektóre z nich były naprawdę... hmmm... wyjątkowe. :) Być może zaprezentujemy Wam część z nich w późniejszym czasie.

Ale teraz już nie przedłużajmy i oddajmy chwałę autorom trzech prac, które z dumą prezentujemy:

#1


#2


#3


Wprawdzie mogliśmy wybrać tylko trójkę zwycięzców, to jednak dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za udział i nadesłanie swoich prac! Wiele z nich było na tyle dobrych, że nie wykluczamy w przyszłości wykorzystania w grze także ich. Oczywiście damy znać ich autorom, gdy tak się stanie.

Pozdrawiamy serdecznie

Wasz Tribal Wars/Plemiona Team