Konkurs na awatar rycerza - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser129823

Guest
Szkoda że 12 dzień jest przeznaczony dla tak wąskiego grona :(
 

DeletedUser194037

Guest
Czy praca musi być wykonana na komputerze, czy można po prostu zrobić ją tradycyjnie na kartce i wysłane zdjęcie bądź skan ?
 

DeletedUser164414

Guest
Czy obrazki mogą być wklejane z internetu? Bo z całą pewnością już tam takie trafiają.
 

DeletedUser

Guest
Czy obrazki mogą być wklejane z internetu? Bo z całą pewnością już tam takie trafiają.

Sądzę, że wstawianie obrazków z internetu nie wchodzi w grę, ponieważ byłoby to łamanie praw autorskich. Heh, co prawda nikt tego nikomu nie zabroni, ale szczerze wątpię, żeby organizatorzy wybrali którąś z tych prac. Śledzę na bieżąco temat, gdzie umieszczane są propozycje awatarów rycerzy i grubo ponad 50% to grafiki z internetu. Myślę, że stworzenie czegoś, co zostało pokazane jako przykład, zajmuje znacznie więcej niż trzy dni, które do tej pory minęły. Sama mam zamiar wziąć udział w konkursie, ale naszkicowanie czegoś ciekawego i pomalowanie na komputrze z pewnością zajmie około tygodnia.
 

DeletedUser194123

Guest
Moim zdaniem nawet te na paincie powinny być na top 3 pierwszych miejscach niż te powklejane z neta. Bodajże tylko 2prace na 10 są oryginalne.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Czy obrazki mogą być wklejane z internetu? Bo z całą pewnością już tam takie trafiają.
Oczywiście wszelkie obrazki naruszające prawa autorskie nie będą brane pod uwagę przy rozstrzyganiu konkursu. To jest konkurs GRAFICZNY a nie rywalizacja na umiejętność obsługi wyszukiwarki internetowej.
 

DeletedUser194069

Guest
A jeśli zlece naszkicowanie rysunku po czym pobiore to z hosta to czytez bedzie touwazane za ''dziki pobór'' Bo chyba nie.
- Ktoś kasuje mnie notorycznie i nie chodzi tu tylko o Awatar. Zaczynam się bać bo wchodze co 2 dzień a tu wiadomości 0 a wiem ze bylem aktywny... Ktoś chce mnie skasować?
 

DeletedUser194123

Guest
Żadnych z wygranych avatarów nie ma odpowiednich wymiarów (304x405)
"Praca powinna być wysłana w popularnym formacie bezstratnym (np PSD, PNG lub TIFF) i posiadać minimalną rozdzielczośćwynoszącą 304 piksele szerokości i 405 pikseli wysokości, choć najlepiej więcej. Proporcje powinny być zbliżone do owych 304x405, ewentualnie umożliwiać przycięcie pracy do takiego formatu."
Uważam że konkurs był ustawiony...
 

DeletedUser

Guest
Żadnych z wygranych avatarów nie ma odpowiednich wymiarów (304x405)
"Praca powinna być wysłana w popularnym formacie bezstratnym (np PSD, PNG lub TIFF) i posiadać minimalną rozdzielczośćwynoszącą 304 piksele szerokości i 405 pikseli wysokości, choć najlepiej więcej. Proporcje powinny być zbliżone do owych 304x405, ewentualnie umożliwiać przycięcie pracy do takiego formatu."
Uważam że konkurs był ustawiony...

Ooo wypraszam sobie :p Moja praca była dwa razy większa więc proporcje były zachowane, kolejna spośród wygranych prac jest o wymiarach jakie dokładnie zostały podane w regulaminie, nawet jeśli w trzeciej pracy nie są idealnie zachowane proporcje to praca jest tak zrobiona, że według mnie umożliwia przycięcie jej do tych wymiarów ;) Nie wiem gdzie można się dopatrzeć ustawienia konkursu, a tym bardziej tego, że ŻADNA praca nie miała odpowiednich wymiarów. Gratuluję pozostałym wygranym, zrobiliście kawał dobrej roboty
 
Status
Zamknięty.
Do góry