Konkurs Kuriera - pytania i komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania jeśli takie są. Mam nadzieję, że uda się dzięki temu konkursowi spisać coś fajnego - kronikę rozgrywek poszczególnych światów:).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania jeśli takie są. Mam nadzieję, że uda się dzięki temu konkursowi spisać coś fajnego - kronikę rozgrywek poszczególnych światów:).

ja mam :)
czy jezeli gracz x gral na swiecie powiedzmy 20, to co ma w nim opisac oprocz swojego plemienia topki graczy i plemion najbardziej sie liczacych :D

wiadomo, ze "liczenie" sie plemion zaczyna przy kilku milionach, co wczesniej kiedy gracze mieli po 1-100k pkt i bylo zawezenie ?:) wtedy ktos z k55 nie wiedzial (nie interesowalo go?) co na powiedzmy K37 sie dzieje :D

co dokladnie ma byc w tej historii ? bo jak mniemam, to ma byc historia CALEGO swiata :)
 

DeletedUser

Guest
ja mam :)
czy jezeli gracz x gral na swiecie powiedzmy 20, to co ma w nim opisac oprocz swojego plemienia topki graczy i plemion najbardziej sie liczacych :D

wiadomo, ze "liczenie" sie plemion zaczyna przy kilku milionach, co wczesniej kiedy gracze mieli po 1-100k pkt i bylo zawezenie ?:) wtedy ktos z k55 nie wiedzial (nie interesowalo go?) co na powiedzmy K37 sie dzieje :D

co dokladnie ma byc w tej historii ? bo jak mniemam, to ma byc historia CALEGO swiata :)

Napiszę tak im więcej ciekawostek tym lepiej. Zawsze można poczytać na forum lub podpytać się kogoś. Te prace,które będą najbardziej kompletne oczywiście będą najwięcej zyskiwały jednakże jak ktoś opisze bardzo fajnie swoją ćwiartkę działań też nie jest na straconej pozycji, ale jak napisałem warto trochę pogrzebać;).
 

DeletedUser

Guest
A historia może być ukazana filmem ;>? NP Historie 1 plemienia topowego które znacząco odpowiadało za rozwój wydarzeń swiata ??
 

DeletedUser

Guest
A historia może być ukazana filmem ;>? NP Historie 1 plemienia topowego które znacząco odpowiadało za rozwój wydarzeń swiata ??

"Kurier Plemion organizuje konkurs na napisanie prac, które będą opisywały historię rozgrywki na poszczególnych serwerach."


to tyle ;)
 

DeletedUser

Guest
Jako, że prac jest bardzo mało rozważam powiększenie nagród za historię danego świata nawet trzykrotnie a może i więcej. Możliwe, że 1800 pp, które jest przeznaczone na historię tylko o światach rozdzielę według prac, które nadeszły bo aktualnie każda praca wygrywa bo nie ma konkurencji.

To taka mała zachęta. Czas na wysłanie pracy także zostanie najprawdopodobniej wydłużony do końca tygodnia.

P.S. To są nieoficjalne informacje, ode mnie tego nie wiecie. Oficjalną w ogłoszeniu jutro podam;).
 

DeletedUser

Guest
Temat nadal aktualny ?

Tak, dostaliśmy tak mało prac, że aż szkoda w ogóle gadać. Jednakże z drugiej strony Ci co podesłali dostaną sporo pp. Daje jeszcze tydzień jeśli ktoś ma ochotę podesłać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18997

Guest
nie kazdy ma czas przegladac forum ogolne .Ja teraz to odkrylem ale juz po konkursie. Ale zeby nie bylo to powiem tak ze najstarsze swiaty ktroe maja juz 3-4 lata i teraz chcecie zeby ktos napisal co sie dzialo od poczatku jaks wiat sie dzielil,jednoczyl,knul itd to to jest niemozliwe. Raz - uplyw czasu niepamieta sie juz niektorych plemion,graczy pomimo ze sie gra od poczatku swiata, dwa -mlao graczy jzu juz gra na tych swiatach co widac po forach z danymi swiatami- tam gdzie ja ejstem tj.3 swiat forum ogolne umarlo juz ponad rok temu jak nie wiecej.Wiec sporadyczne sytuacje sa jak ktos wogule zajzy na ogolne i poczyta cokolwiek no ja:p hehe:)
Duzo lepszym pomyslem przynajmniej na najstarszych swiatach byloby historie plemienia opisac bo jak ktos gra caly czas w jednym plemieni u to zna taka historie i potrafi ja z innymi graczami odtworzyc ,to jest moje zdanie.
Osobiscie robislimsy sobie takie notatki co jakis czas dodwaja i troche tego powstalo ale traktujemy to jak nasza historie spisana ale niepewlna bo trzeba ciagle dopisywac nowe zdarzenia:)Takze kazda wojna jest zaszufladkowana.Taki scenarisuz mozna jeszcze odtworzyc dla danego plemienia ale dla calego danego swiata to niemozliwe .
Gracze z nowszych swiatow stoja w lepszej sytuacji bo maja wszytsko na swiezo i latwo cofnac sie w czasie i napisac co bylo:)
Ale tez nagrody typu za artykul 30kp to z wyrazami szacunku ale frekwencja moiw sama za siebie z tego co pisaliscie
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry