Konkurs graficzny - dla najlepszych

  • Rozpoczynający wątek Esmila
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o konkursie?

  • Powinni go wprowadzić!

    Głosy: 11 47,8%
  • Jest OK, ale dopracuj go

    Głosy: 3 13,0%
  • Nie, bo nie jestem grafikiem

    Głosy: 4 17,4%
  • Nie, bo mi się nie podoba

    Głosy: 5 21,7%

  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser

Guest
Witam,
chciałabym przedstawić Wam konkurs graficzny. Byłby realizowany co 4 tygodnie (oczywiście jeśli zainstiołoby zaintersowanie konkurem).

Już wyjaśniam na czym konkurs ten polega:

Przez okres 2 tyg. (14 dni) można wysłać do prace na konkurs (tematyka, wymiary itp. później). Po tym czasie wszystkie prace zostały by wystawione w jednym dziale. Co to znaczy?
- Znaczy to, że nie ma pojedynków 1 vs 1 tylko tyle prac ile dostane i wszystkie walczą ze sobą.
Głos oddaje się poprzez zaznaczenie numeru pracy w ankiecie. Po zakońzeniu głosowania (głosowanie również 2 tyg.) zostaje ogłoszony zwycięzca oraz podani autorzy prac.
W czasie głosowania wystawię już nowe wytyczne na kolejną edycję konkursu i wszyscy którzy nie załapali się na wcześniejszą mają szanse brać udział w innej edycji. Udział mogą brać wszyscy. Prace mogą być robione we wszystkich programach graficznych.

A to wstępny REGULAMIN:

1. Prace wysyłane są do Esmila w okresie nie dłuższym niż 2 tygodnie od daty napisania postu o konkursie.
2. Post z wytycznymi na konkurs:

Rodzaj: Sygnatura/ Vertical*
Motyw: ...
Rozmiar: Max 500x150/ 150x 500
Animacja: ...

* odwrócona sygnatura

Termin dawania prac: .. , .. , ..
Data zakończenia głosowania: .. , .. , ..

W razie pytań zapraszam na PW

3. Wraz z wysłaniem pracy na konkurs proszę o wysłanie rendera/stocka etc. z czego została zrobiona praca. W innym wypadku praca nie zostanie przyjęta.
4. Jeśli zawodnik zostanie przyłapany na ripowaniu prac etc. zostanie wykluczony z brania udziału w tym konkursie przez 2 najbliższe edycje.
5. Wszystkie niejasności proszę kierować do mnie na PW
6. Każdy może wysłać jedną pracę na jedną edycję. Za próbę "wciśniecią" drugiej pracy gracz zostanie wykluczony z konkursu (patrz pkt. 4).

NAGRODY:
Jeśli modek tego działu się zgodzi to:

a) Dowolna ranga na forum do czasu skończenia się następnej edycji konkursu (4 tygodnie)
b) Punkty rankingowe w konkursie.

Powstał by nowy temat "ranking".
Za kożdą wygrną edycję dostaje się 3 punkty.
Za udział 0 punktów.
Jeśli praca w czasie głosowania nie dostanie żadnego głosu - 1 punkt.

Po okresie 5 edycji konkursu ten kto będzie miał najwięcej punktów rankingowych dostanie rangę *Pr0 Grafik* (na następne 5 edycji konursu). Ranking zerował by się po 5 edycjach.

No to teraz czekam na Wasze wypowiedzi oraz na wypowiedź moda.

LISTA OSÓB, KTORE SIĘ ZGŁOSIŁY:
1. ...

-----------------

Opiekunem pomysłu jest Esmila oraz (i tu mam nadzieję, że zgodzi się moderator działu)
 

DeletedUser82244

Guest
Nie widzisz, że już jest konkurs, nie wpychaj się na siłę na to furum, bo Ci to po prostu nie wyjdzie. Wiecej pobaw sie grafiką, i dopiero twórz coś "Dla Najlepszych" ...
 

DeletedUser132959

Guest
To prawie to same co pomysł Squnqsa, ale chętnie bym się zgłosił
 

DeletedUser82244

Guest
I brak inwencji twórczej, prace swoje też plagiatuje :}
 

DeletedUser

Guest
I brak inwencji twórczej, prace swoje też plagiatuje :}

W którym miejscu masz plagiat?? Nie posądzaj nikogo jak nie wiesz...

A konkurs nie jest ściągnięty, gdyż tam jest 1 vs 1, a tu było by roztrzygnięcie "grupowe", a uwierz mi, że to zupełnie co innego...

Edit: // Radeon 16, wpisać Cię?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser82244

Guest
Ale konkurs to konkurs. A wiadomości PW nie przeczytam, bo mi się od razu nie otworzyła, a w ten panel mi się wchodzić nie chce...
 

DeletedUser82244

Guest
Pffii... Dobrze wiesz, że nie chce mi się tłumaczyć. :D I równie dobrze powinnaś wiedzieć, iż nie plagiatujesz. Lecz jeżeli tak cię to bulwersuje, widocznie coś nie gra. Gdybyś tego nie robiła, nie obchodziło by cię to zbytnio. :p A zresztą. Moich słów nie bierz dosłownie. I sam się zgubiłem w zeznaniach przez Ciebie.
 

DeletedUser

Guest
Pffii... Dobrze wiesz, że nie chce mi się tłumaczyć. :D I równie dobrze powinnaś wiedzieć, iż nie plagiatujesz. Lecz jeżeli tak cię to bulwersuje, widocznie coś nie gra. Gdybyś tego nie robiła, nie obchodziło by cię to zbytnio. :p A zresztą. Moich słów nie bierz dosłownie. I sam się zgubiłem w zeznaniach przez Ciebie.

Wszystko gra... Nikogo nie plagiatuje. Ale nie lubie gdy ktoś mnie publicznie o coś posądza, czego nigdy nie zrobiłam i zrobić nie chce...
 

DeletedUser82244

Guest
Rzezcywiście, trochę przesadziłem z upublicznieniem.
 

DeletedUser

Guest
Dwa konkursy w jednym terminie to trochę nietrafiony pomysł. Jednak nie ma aż takiego zainteresowania tą tematyką na forum i nie chciałbym by jeden przysłaniał drugi. Więc jeśli można prosić zawieś Esmila ten wątek dopóki poprzedni konkurs się nie skończy.

Co do wsparcia z mojej strony zobaczę co da się zrobić, ale jak mówiłem dwa konkursy w jednym terminie to ciut za dużo.
 

DeletedUser

Guest
Dwa konkursy w jednym terminie to trochę nietrafiony pomysł. Jednak nie ma aż takiego zainteresowania tą tematyką na forum i nie chciałbym by jeden przysłaniał drugi. Więc jeśli można prosić zawieś Esmila ten wątek dopóki poprzedni konkurs się nie skończy.

Co do wsparcia z mojej strony zobaczę co da się zrobić, ale jak mówiłem dwa konkursy w jednym terminie to ciut za dużo.

Mogę go zawiesić, ale moją ideą było, aby był cykl tych konkursów... Przynamniej 10 edycji (1 edycja 4 tygodnie, później można liczyć, że każda następna 2 tyg co robi nam 22 tygodnie, czyli 154 dni) :)
 

DeletedUser

Guest
Poczekajcie aż mój konkurs się skończy. Jak widzisz Esmila, konkurs nie cieszy się dużą popularnościa tak jak napisał Aq.
 

DeletedUser

Guest
Poprzedni kokurs się skończył i właśnie dlatego wznawiam swoją propozycję... Mam nadzieję, że wyjdzie dobrze i z klasą :p Oraz, że będzie duużo chętnych. Jak ktoś chce wziąć udział to niech się do mnie zgłosi!
Zapraszam
 
Do góry