komendy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser181538
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser181538

Guest
Witam,
chciałbym się dowiedzieć, czy w przyszłości będzie można widzieć nadchodzące ataki na członka tego samego plemienia?
Ułatwiłoby to grę, ponieważ jeśli nie będzie go na koncie, a pojawią się ataki to ja mógłbym zareagować.

Pozdrawiam
Mrokos :D
 

lenka222

Pikinier
Wynik reakcji
1
Co będzie w przyszłości to nikt nie jest w stanie odpowiedzieć. Jednak osobiście nie sądzę, żeby taka opcja została wprowadzona.
 

lenka222

Pikinier
Wynik reakcji
1
Dlaczego tak sądzę?
To jest oczywiście moje osobiste zdanie i mogę się mylić. Uważam, że byłaby to opcja mało wykorzystywana. Nie widzę osoby, która by patrzyła na każdą wieś współplemieńca czy tam nie idzie jakiś atak. Od pilnowania kont kiedy kogoś nie ma są zastępstwa.
 

DeletedUser181538

Guest
Dlaczego tak sądzę?
To jest oczywiście moje osobiste zdanie i mogę się mylić. Uważam, że byłaby to opcja mało wykorzystywana. Nie widzę osoby, która by patrzyła na każdą wieś współplemieńca czy tam nie idzie jakiś atak. Od pilnowania kont kiedy kogoś nie ma są zastępstwa.

Tobie to nie potrzebne, ale np. nie mogę spać i wejdę z telefonu na plemiona o zobaczę, że idą ataki na mojego kolege i mogę zareagować.
Moim zdaniem to bardzo przydatne.
 

DeletedUser137384

Guest
Merlin, nie zrozumiałeś :) To nie chodzi o to, żeby zobaczyć rozkazy wysłane przez tegoż kolegę, tylko ataki, jakie idą na niego od "obcych".
 

DeletedUser184656

Guest
A to jest pomysł podpisuje się pod tematem. Myślę że zostanie on zrealizowany przez zespół gry.
 

DeletedUser

Guest
I jeszcze co? :) To by było bez sensu moim zdaniem, całą frajdę chcecie psuć, wróciłem po długiej przerwie i juz jakieś dzielenie się komendami, po co to, na co to komu potrzebne :)
 

DeletedUser169954

Guest
Bez sensu by to było patrząc na to z drugiej strony, kiedy bym komuś chciał np zaryzykować i ubić ofa w nocy to już ktoś będzie kto jest do tego upoważniony i kto będzie w nocy siedział to zobaczy atak i podeśle defa obrońcy lub zareaguje w inny sposób zależy od sytuacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry